BENIDORM

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy usługę bezpłatnego transferu z lotniska lub dworca kolejowego w Alicante.  Więcej informacji

Costa Blanca obejmuje wybrzeże Morza Śródziemnego na terenie prowincji Alicante.

Pośród malowniczych krajobrazów znajduje się nowoczesne i rozwinięte zaplecze turystyczne. Costa Blanca to pyszna kuchnia regionalna i międzynarodowa, rozmaite atrakcje dla miłośników sportu oraz liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe. To jeden z najbardziej kosmopolitycznych regionów Europy, a jego nieoficjalna stolica, Benidorm, jest symbolem hiszpańskiego sektora turystycznego.

Med Playa posiada pięć hotele w Benidormie: Hotel Riudor, Hotel Rio Park , Hotel Regente, Hotel Agir i Hotel Flamingo Oasis.

 


Czyste złote plaże Benidormu, ciepły klimat, pejzaże horyzontu i szerokie aleje – wszystko to sprawia, że jest to fantastyczne miejsce na aktywny i relaksujący wypoczynek zarówno dla tych, którzy lubią nocne życie, jak i dla tych, którzy chcą spędzać dzień na plaży. Rozrywkę dla całej rodziny oferują wspaniałe parki tematyczne, takie jak Terra Mitica i Aqualandia, natomiast miłośnicy sportu mogą grać w golfa i tenisa, latać na lotniach i paralotniach, pływać żaglówkami, jeździć na nartach wodnych, nurkować, wędkować, jeździć na gokartach lub konno i ćwiczyć na plaży.

Na początku XX wieku Benidorm był osadą rybacką liczącą niespełna 2000 mieszkańców. Obecnie w mieście mieszka ponad 50 000 osób i przybywa tu ponad 5 000 000 turystów rocznie z różnych krajów Europy i z innych rejonów Hiszpanii. Sezon trwa w Benidormie cały rok, a szczególnie upodobali sobie to miejsce Brytyjczycy, których rocznie przyjeżdża tu więcej niż do całych Włoch.

Gwiazdy światowej sceny muzycznej występują w Benidormie przez cały rok, a na początku lata odbywa się tutaj festiwal muzyczny znany z tego, że jest prawdziwą trampoliną do sławy dla młodych talentów pragnących zaistnieć na rynku muzycznym.

Niezależnie od tego, które miejsce na Costa Blanca wybierzesz, znajdziesz tu przeróżne atrakcje. Można na przykład kupić bilet na statek i popłynąć na wyspę Benidorm, aby ponurkować pośród przedstawicieli rozmaitych gatunków zamieszkujących morskie głębiny. Można też udać się w trasę wzdłuż wybrzeża, aby pozwiedzać okoliczne miejscowości, takie jak Altea. Albo pojechać do nieco oddalonych od wybrzeża miejsc i powędrować po przeglądających się w morzu górach lub odwiedzić malownicze miasteczka, takie jak Algar, park krajobrazowy z naturalnymi basenami o przejrzystej wodzie spływającej przepięknymi kaskadami.

Hotele w okolicy

Hotel Rio Park
dzisiaj wieczorem 78.30€

Hotel Rio ParkBenidorm

Rio Park to tętniące życiem miejsce, które od wielu lat należy do ulubionych hoteli naszych gości. Nowoczesny wystrój i wyjątkowa atmosfera oraz doskonała relacja jakości do ceny i wspaniały wypoczynek całej rodziny – oto definicja wymarzonych wakacji w Benidormie.

Hotel Riudor
dzisiaj wieczorem 95.40€

Hotel RiudorBenidorm

MedPlaya Hotel Riudor in Benidorm is an adults recommended hotel, perfect for enjoying a holiday filled with activity, sun, and beach. The entire complex has been renovated with a nautical, modern, and contemporary touch to offer exceptional comfort. The buffet restaurant offers a wide variety of Mediterranean and continental cuisine.

Enjoy the bar, the pool, and the entertainment program featuring live performances and dancing. The hotel is within walking distance of Levante Beach and the main points of interest in Benidorm. Don't miss out on everything that MedPlaya Hotel Riudor and its surroundings have to offer. You'll be captivated!

Hotel Regente
dzisiaj wieczorem 88.20€

Hotel RegenteBenidorm

Hotel Regente to spokojne i przytulne miejsce na wakacje w Benidormie. Jest usytuowany bardzo plaży, a ponadto zapewnia doskonałą relację jakości do ceny oraz wygodę i nowoczesność. Od wielu lat wyróżnia się niezwykle miłą obsługą.

Zimą na przełomie 2019 i 2020 roku hotel Regente przeszedł gruntowny remont oraz całkowitą zmianę aranżacji i wystroju, dzięki czemu obecnie oferuje jeszcze większy komfort i bardziej nowoczesny klimat.

Hotel Flamingo Oasis
Hotel Flamingo Oasis
dzisiaj wieczorem 90.00€

Hotel Flamingo OasisBenidorm

Flamingo Oasis oferuje wakacje All Inclusive w Benidormie, a zatem masz okazję skorzystać zarówno z pełnej oferty hotelu, jak i ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje miasto. Flamingo Oasis to bardzo popularny w Benidormie hotel z uwagi na duże pokoje, rozległą strefę basenową i mnóstwo rozrywek dla całej rodziny.

Hotel Agir Fasada
The Agir Springs Hotel
dzisiaj wieczorem 94.50€

The Agir Springs HotelBenidorm

Hotel Agir Springs. Jest to nowoczesny, przytulny czterogwiazdkowy hotel usytuowany przy alei Avenida Mediterraneo, w odległości zaledwie 2 minut spacerem od plaży Levante, w pobliżu Starego Miasta w Benidormie.