RODZINNE WAKACJE

 

 

Rodzinne wakacje są dla MedPlaya najważniejsze, ponieważ uważamy, że wszyscy nasi Goście – także ci najmłodsi i najmniejsi – zasługują na najlepsze wakacje.

Wakacje całą rodziną!

 

Aby uzyskać więcej informacji o naszym programie animacyjnym MedKids, który realizujemy od połowy czerwca do połowy września, zajrzyj do sekcji MEDKIDS.


 • MedPlaya Family

  MedPlaya Family

  MedSummer Fest


  + INFO
 • Odkryj magię rodzinnych wakacji!

  Odkryj magię rodzinnych wakacji!


  + INFO
 • Posiłki przy rodzinnym stole

  Posiłki przy rodzinnym stole

 • Rodzinne obiekty

  Rodzinne obiekty

 • Rodzinne pokoje

  Rodzinne pokoje


KAŻDA RODZINA TO RODZINA MEDPLAYA!

 

Odkryj magię rodzinnych wakacji!

Wszystkie nasze obiekty i usługi hotelowe spełnią oczekiwania każdej rodziny – od najmniejszej do najbardziej licznej – i każdego Gościa – od niemowlaka do seniora. Zapraszamy rodziny, które chcą wspólnie przeżyć coś wyjątkowego albo po prostu pobyć razem.


Wykreuj wyjątkowe rodzinne wspomnienia z MedPlaya!

 

 

MedPlaya już od 50 lat jest częścią wielu rodzin!

Rodzinne wakacje oferujemy od ponad pół wieku. MedPlaya powstała w 1967 roku i od tamtej pory nasze hotele odwiedziło tysiące rodzin. Jesteśmy dumni z tego, że po 50 latach kolejne pokolenie tych samych rodzin wybiera wakacje z MedPlaya. Cieszymy się, że tak wiele rodzin niezmiennie darzy nas zaufaniem, rezerwując hotel na wakacyjny pobyt, dlatego pragniemy się odwdzięczyć serdeczną i profesjonalną obsługą na każdym kroku oraz doskonałą relacją jakość – cena.

 

Rodzinne obiekty

Wszystkie nasze hotele mają doskonałe położenie – są usytuowane blisko plaży, a na miejscu do dyspozycji Gości znajduje się basen. W niektórych spośród naszych hoteli, jak Bali, Pez Espada, Rio Park i San Eloy, mamy specjalne strefy basenowe dla małych VIP-ów.

 

Aktywna rodzina

Nasze hotele oferują program rekreacyjny (może być różny w zależności od sezonu). Zajrzyj do sekcji MedKids, aby uzyskać więcej informacji o zajęciach dla dzieci. Zawsze staramy się sprawić radość każdemu dziecku, dlatego wybór jest duży i każdy znajdzie coś dla siebie: zawody pływackie i ćwiczenia w wodzie, a wieczorem minidyskoteka. Wiele spośród naszych hoteli dysponuje placem zabaw, strefą sportową i salą gier, dzięki czemu cała rodzina będzie świetnie się bawić według własnych preferencji.

 

Posiłki przy rodzinnym stole

Wiemy, że posiłki należą do najważniejszych chwil każdego dnia, zwłaszcza na wspólnych wakacjach. Wiemy także, że gusty kulinarne mogą być bardzo różne, dlatego oferujemy bogate menu zawierające zróżnicowane, smaczne i pożywne dania.

Nasz bufet serwuje szeroki wybór posiłków od śniadania do kolacji (w zależności od wybranego systemu wyżywienia). Menu o międzynarodowych smakach zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W menu dla dzieci nasi najmłodsi Goście zawsze znajdą coś pysznego. Niektóre spośród naszych największych hoteli dysponują osobnym bufetem MedKids z potrawami przygotowanymi specjalnie dla dzieci.

 

Rodzinne pokoje

W przypadku rodziny z małymi dziećmi najwygodniej jest zarezerwować pokój rodzinny, aby wszyscy byli razem. Wiele naszych hoteli oferuje pokoje dla 2 dorosłych i 2 dzieci, a w niektórych obiektach pokoje te mają wyższy standard i są wyjątkowo przestronne i komfortowe.

 

Jeśli spędzasz urlop z niemowlęciem, powiadom nas wcześniej, abyśmy mogli w pokoju przygotować na Wasz przyjazd łóżeczko.

 

Promocje dla rodzin

W niektórych okresach roku mamy specjalne promocje DZIECI GRATIS, a w szczycie sezonu gościmy DZIECI ZA POŁOWĘ CENY. Wspólne wakacje w naszych pokojach rodzinnych są naprawdę korzystne cenowo.

ŁÓŻECZKO GRATIS, jeśli rezerwujesz pobyt przez MedPlaya.com

Sprawdź opcję All Inclusive, aby wszystkim odpowiadały zimne napoje.


 • Your MedPlaya experience!

  Your MedPlaya experience!


MEDKIDS – program animacyjny dla naszych Gości w wieku od 4 do 12 lat.

 

MedKids trwa w miesiącach letnich, od 15 czerwca do 15 września. Obejmuje zajęcia edukacyjne, każdego dnia na inny temat, podczas których nauka poprzez zabawę przebiega w luźnej wakacyjnej atmosferze.

 

 Zajęcia przygotowujemy tak, aby uwzględniały kilka ważnych aspektów, które wzmacniamy poprzez zabawę: 

Zdolności artystyczne

Zdrowe nawyki żywieniowe

Dbałość o środowisko

Kompetencje społeczne i relacje interpersonalne

Wartości ogólnoludzkie

 

Oto niektóre spośród dni tematycznych w programie MedKids:


Dzień Sztuki i Koloru

MiniChef Day

Dzień Rodzinny

Dzień Zielony

Dzień Przyjaźni 

Codziennie zajmujemy się kluczowym przesłaniem tematu dnia, dlatego podczas wspólnej zabawy dzieci doskonalą kompetencje ważne dla ich rozwoju, a także zawierają nowe przyjaźnie.

 

 

MEDDY to maskotka MedKids. Nigdy nie wiadomo, kiedy się pojawi, aby dołączyć do zabawy!


Jest też Dzień Superstar Meddy.

 

Serdecznie zapraszamy do MedKids

 

Dzieci to w MedPlaya wyjątkowi Goście, dlatego chcemy, aby wykorzystały wakacyjny czas jak najlepiej, pożytkując całą swoją energię na kreatywną i aktywną zabawę – aby po prostu świetnie się bawiły. Wszyscy nasi Goście w wieku od 4 do 12 lat otrzymają upominek powitalny na dobry początek wakacji z MedPlaya.