Hotel Flamingo Oasis
Tekst: Trasa:

Zjedź zjazdem 65 z autostrady AP7 (Benidorm Levante). Jedź w dół Avda. de Europa, aż do Avda. Mediterráneo, następnie skręć w lewo i jedź do końca Avda. Mediterráneo. Przy pomniku skręć w lewo w Avda. L'Atmetlla de Mar i jedź prosto Avda. Doctor Severo Ochoa. Hotel Flamingo Oasis znajduje się po lewej stronie.

Transport publiczny z lotniska

Taxi

Taksówka znajduje się na zewnątrz lotniska na -1 piętrze. Koszt wynosi € 75 i € 85 w każdą stronę. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych.

Autobus

Przystanek autobusowy znajduje się firma ALSA przy wyjściu z lotniska na piętrze 0.

Koszt to około 10 € za osobę w jedną stronę, a podróż trwa około 45 minut. Autobus posiada dwa przystanki w Benidorm, jeden na dworcu autobusowym i jeden na Avenida de Europa. Najlepszym rozwiązaniem, gdy osiągną Benidorm jest wziąć taksówkę albo zatrzymuje się, aby zakończyć ostatni odcinek dotrzeć do hotelu. Koszt to około 5-10 € za przejazd. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych

Jeśli wstępnie zarezerwowane prywatny transfer z przystanków na lotnisko można znaleźć na 2. piętrze.

Samochodem

Opuszczeniu lotniska, zjazd w kierunku Walencji. Po około 20 minutach droga dzieli i można wybierać między sobą autostradą lub krajowym. Autostrady kosztuje około 3-4 € i wyjście Benidorm Playa Levante zostanie złapany. Jeśli zdecydujesz się wziąć nr N332 w kierunku Walencji, drugi zjazd Benidorm.

 

 

Rodzaje pokoi

Double single use flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy do Pojedynczego Wykorzystania

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telew...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizję, programy telewizji satelitarnej, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Double Room

Pokój Dwuosobowy

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na ba...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Niektóre z tych pokoi dwuosobowych są wyposażone w 2 łóżka pojedyncze oraz mają łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i znajdują się na 1. piętrze. Pokój z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych można zarezerwować tylko dla dwóch osób i pod warunkiem że jest akurat dostępny (należy wcześniej zapytać). Pokoje te są przeznaczone wyłącznie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz posiadających legitymację osoby niepełnosprawnej.

Double flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże b...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Sofa      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Family room flamingo hotel benidorm

Pokój Rodzinny (2 osoby dorosłe + 3 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazie...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      TV satelitarna       Zestaw powitalny       Telefon      Lodówka      Sofa      Parkiet      Biurko      Telewizor z płaskim ekranem      Czajnik elektryczny      Usługa budzenia      Ręczniki      Bielizna      Widok na góry   

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Istnieje również możliwość dostawienia dziecięcego łóżeczka do pokoju.

Darmowe wifi.

Club Room

Pokoje Club

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze dostępne polecane dla dorosłych Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dostęp do basenu na dac...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Budzik      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Długie łóżka (> 2 metry)      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Widok   

Nasze dostępne polecane dla dorosłych Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dostęp do basenu na dachu, saloniku klubowego z telewizorem panoramicznym, biblioteczką DVD i barem Skyline.

Atrakcyjne pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w niezliczone udogodnienia: Wi-Fi, klimatyzację (latem), telewizor plazmowy z kanałami po angielsku, suszarkę, duży balkon z widokiem na basen lub góry, ręczniki na basen, ekspres do kawy/herbaty oraz małą lodówkę.  Łazienki zostały wyposażone w prysznic, suszarkę do włosów, lustro do golenia oraz bezpłatne kosmetyki.

10 € depozytu za ręcznik basenowy (maksymalnie 1 ręcznik basenowy na osobę)

Wybierz pokój Club i zamelduj się przy oddzielnym stanowisku na recepcji.

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy <strong>usługę bezpłatnego transferu</strong>.

Aby skorzystać z bezpłatnego transferu, usługę tę należy zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, www.medplaya.com, najpóźniej 36 godzin przed dniem przyjazdu, przy czym pobyt w hotelu nie może być krótszy niż 6 nocy.

Po dokonaniu rezerwacji hotelu możesz dodać całkowicie bezpłatną usługę transferu Economy Connect.

Usługi nie można zamówić bezpośrednio w hotelu - dostępne tylko podczas podróży w obie strony.

Usługa bezpłatnego transferu jest obecnie dostępna tylko w przypadku naszych hoteli zlokalizowanych w Benidormie.

więcej informacji/rezerwacja

W przypadku rezerwacji pobytu na mniej niż 6 nocy również można zamówić usługę transferu, jednakże wówczas jest ona płatna – cena zostanie wyświetlona po zakończeniu wyszukiwania i dokonaniu płatności online.

Możesz wyszukać opcje i ceny transferów, korzystając z tych linków:

Hotel Agir
Hotel Regente
Hotel Flamingo Oasis
Hotel Riudor
Hotel Rio Park

W celu uzyskania dalszych informacji możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: 'callcentre@medplaya.com lub poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta: 0843 508 5479 (Wielka Brytania), +34 951 989 315 (Hiszpania), a my z przyjemnością Ci pomożemy.

O Hotel Flamingo Oasis

Cieszący się dużą popularnością hotel Flamingo Oasis oferuje rajskie wakacje All Inclusive. Na naszych gości czekają komfortowe pokoje, pyszne posiłki i wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Przestronny i słoneczny pokój z dwoma łóżkami jednoosobowymi i dwiema sofami z opcją spania, w pełni wyposażoną łazienką (suszarka do włosów) i balkonem z widokiem na Benidorm zapewni wygodny pobyt dla czterech osób.

Opcja All Inclusive obejmuje przekąski oraz dania kuchni lokalnej i międzynarodowej w formie bufetu, a także kulinarne wieczory tematyczne.

W obiekcie znajduje się piano bar w okresie zimowym, w którym dorośli mogą spędzać relaksujące wieczory, duży bar w holu oraz bar, w którym odbywają się wieczorne spektakle w wykonaniu naszego zespołu animatorów.

Latem życie toczy się przy dużym basenie na świeżym powietrzu, gdzie możesz zażywać kąpieli wodnych i słonecznych, a także przekąsić coś smacznego w przybasenowym barze. Obce środowisko. Tu nie ma czasu na nudę!

Zimą natomiast czekają na Ciebie basen kryty. A przez cały rok można korzystać z siłowni, sali gier, sauny i masaży.

Serdecznie zapraszamy do hotelu Flamingo Oasis!

Número de Registro en turismo: HA1234 Hotel Flamingo Oasis ****)

Najczęściej zadawane pytania

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy usługę bezpłatnego transferu z lotniska lub dworca kolejowego w Alicante.Check this out! more

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List 

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:

- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)

- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks

- Enhanced selection of snacks

- Ice-creams.

- Priority Seating in the Restaurant

- Early Checkin on arrival (subject to availability)

- Fruit on arrival day

- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment

- Mini bar (soft drinks and beers)

- Premium Bathroom Amenities

- Dressing gown and Slippers

- Safety Deposit box

- Welcome bottle of Cava

*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

  • Dyskoteka
  • Parking
  • Solarium
  • Siłownia
  • Sauna
  • Mini-golf
  • Basen odkryty
  • Restauracja
  • Kafejka internetowa
  • Obsługa pokoi
  • Sale zebrań
  • Sklep
  • Recepcja 24h
  • Kawiarnia
  • Program atrakcji
  • Podrzewany basen
  • Bar
  • Salon
  • Bagażowy
  • Telewizor wielkoekranowy
  • Parking zewnętrzny (niestrzeżony)
  • Plac zabaw
  • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
  • Ogród
  • Wynajem samochodów
  • Kantor wymiany walut
  • Salon gier
  • Zwierzęta zabronione
  • All inclusive
  • Free wifi
  • Medkids ents high season

BASEN

Nasz basen to doskonałe miejsce do zażywania kąpieli zarówno słonecznych, jak i wodnych. Gdy znudzi Ci się leżakowanie na jego brzegu, nieopodal, w barze Laguna, czekają na Ciebie napoje i przekąski, a w okresie letnim nasz zespół animatorów zapewni Ci bogaty program rekreacyjno-rozrywkowy. Czegóż chcieć więcej?

O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.

WEWNĘTRZNY OGRZEWANY BASEN*

*Kryty basen czynny zimą.

Odpręż się w saunie albo pozwól, że się Tobą zajmiemy. Masaż czy zabieg? Wszak jesteś na wakacjach. (za dopłatą)

ROZRYWKA

W tym hotelu ciągle coś się dzieje, od rana do nocy! Plac zabaw i Medkids dzienny w sezonie letnim.

Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

SPORT

Mamy boisko i siłownię – na wakacjach wcale nie musisz rezygnować ze sportu

• Zwierzęta nie są dozwolone.

 • Wynajem samochodów i skuterów
• Sprzedaż gazet
• Podnieść korespondencję, faks
• Taxi
• Zmień walutę (08:00 do 23:00)
Pralnia
• Pokój bagażowy

Nasza restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej i kontynentalnej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wegetariańskie menu i bufet dla dzieci w sezonie letnim. Do zastosowań specjalnych (nietolerancje, alergie), mogą skontaktować się z pracownikami restauracji.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

• Telefon
• Klimatyzacja  i ogrzewanie w zależności od pogody
• lodówka (mini bar)
• Balkon
• Fantastyczne widoki
• Telewizja
• Kanały TV satelitarnej
• Opcjonalne łóżeczko dziecięce
• Opcjonalny sejf
• Kompletna łazienka
• Suszarka do włosów
• Hotel oferuje 2 pokoje usytuowane na pierwszym piętrze przystosowane do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się i/lub poruszających się na wózkach inwalidzkich (na prośbę i w miarę dostępności).

• Łóżeczka dziecięce: zależnie od dostępności. GRATIS.

 

• Kilka minut od plaży Levante
• Centrum Internetu
• Kryty basen (Zimą)
• Trzy odkryte baseny (lato) O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.
• Restauracja w formie bufetu
• Pokój zabaw
• Powierzchnia Dzieci
• Siłownia
• Minigolf
• Free Wifi
• Na zewnątrz parking & Podziemny parking (15€ / dzień 20 € kaucji, w zależności od dostępności, nie może być zarezerwowany do przyjazdu do Hotelu)
• Sala konferencyjna
• Upominkami
• Solarium dla dorosłych
• Piano bar dla dorosłych

Zameldowanie: od 14: 00h
Wymeldowanie: przed 11: 00h

Restauracja

Restauracja w formie bufetu serwująca szeroki wybór zimnych i gorących dań kuchni międzynarodowej. Specjalny bufet deserów.

Bar Veranda

Bar dla całej rodziny w głównym holu hotelu.

Bar Laguna (lato)

Snack bar przy hotelowym basenie głównym, który serwuje różne rodzaje gorących i zimnych przekąsek.

Restaurant Grill a la carte  “La Palapa” Open days Thursday to Sunday from 19:00 to 22:00

Reservations 24 hours in advance at reception

Cocktail Bar Rooftop  SkyLine

25th floor Open days Thursday to Sunday   21:00 to 00:30 am

Come and discover Benidorm Sky

Piano Bar (Adults only) otwarte w zimie

Uroczy bar przy recepcji z muzyką na żywo.

Flamingo Fiesta Disco

Spektakle i rozrywka dla całej rodziny. Opłata dodatkowa za markowe napoje alkoholowe.

• Half board and Full board do not include beverages, except All Inclusive*.

 

*ALL INCLUSIVE

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List .

 

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:
- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)
- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks
- Enhanced selection of snacks
- Ice-creams.
- Priority Seating in the Restaurant
- Early Checkin on arrival (subject to availability)
- Fruit on arrival day
- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment
- Mini bar (soft drinks and beers)
- Premium Bathroom Amenities
- Dressing gown and Slippers
- Safety Deposit box
- Welcome bottle of Cava
*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

Twoja ogólna ocena tego obiektu

  • Rodziny ze starszymi dziećmi
  • Rodziny z małymi dziećmi
  • Pary w starszym wieku
  • Grupy przyjaciół
  • Osoby podróżujące samotnie
  • Pary w młodym wieku
8.69/10

Opinie klientów

Emma Popplestone

Emma Popplestone

28/09/2023 00:47:39

Comfort in Club Class

8.13/10

I have only visited with Adults and stayed both times in Club Class. I think the roof top pool and bar is perfect for quiet relaxation as its adults only and the little extras you get make all the difference. The location is great, far enough away for peace but an easy short walk to the beach and strip. I felt the food was a little disappointing and not a particularly well thought out selection, but we always managed to come away feeling full. The entertainment was limited and a bit hit and miss with talent, but we made the best of it and had fun. Overall I love this hotel and will most certainly return.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Emma, Thank you for taking the time to leave your comments regarding your stay at the Flamingo Oasis. It's lovely to read that you had an enjoyable stay and that you were particularly happy with the Club facilities. We look forward to seeing you again at the Flamingo Oasis!   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Judith Hadfield

Judith Hadfield

21/09/2023 13:46:12

Amazing

9.38/10

We have stayed in a lot of hotels in benidorm but for us this was by far the one we got the most value for money , plus it was excellent

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Judith, Thank you very much for your kind words. We are delighted that you had a great stay at the Flamingo Oasis and that you found our hotel to be the best value for money of the hotels that you have stayed in.   We hope to see you soon again.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Francisco Javier Barquier Cuartero

Francisco Javier Barquier Cuartero

21/09/2023 12:06:23

HOTEL BUENO PARA REPETIR

9.38/10

Mi experiencia en este hotel fue muy buena , destacar el personal del hotel desde recepción, camareros , todo el personal del restaurante y personal de limpieza todos muy amables y atentos a todas nuestras necesidades. Esta claro que la gran mayoría de clientes son ingleses pero para nosotros no fue ninguna limitación a la hora de disfrutar del hotel, incluso hicimos amistad con algún ingles que se esforzaba para comunicarse con nosotros chapurreando el español .Hotel grande con muchos servicios para poder atender todos los gustos, todas las noches hacían algún espectáculo, la comida buena , con una gran variedad de platos y combinaciones , en general muy buen hotel me lo apunto para repetir otro año.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Francisco Javier, Muchas gracias por sus amables comentarios. Es un verdadero placer leer que haya estado a gusto en todos los sentidos durante sus vacaciones en el Flamingo Oasis. Nos alegra que estaba muy contento con la amabilidad del personal y que haya hecho amistades con clientes de otra nacionalidad.   Esperamos volver a verle de nuevo en un futuro cercano.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

Ana Mambrilla

Ana Mambrilla

21/09/2023 12:03:04

Fabuloso

10/10

Nos ha encantado el hotel, sin duda para repetir. El personal es magnífico.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimada Ana, Muchísimas gracias por su puntuación de 10 y por sus amables comentarios. Estamos encantados de saber que haya pasado una buena estancia con nosotros y esperamos volver a verle de nuevo pronto.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

Cristóbal Caballero López

Cristóbal Caballero López

19/09/2023 11:57:26

Muy buen hotel

9.38/10

Buen hotel, sobre todo el trato del personal, es la primera vez que vamos pero pensamos regresar

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Cristóbal, Nos alegra que haya disfrutado de sus vacaciones en el Flamingo Oasis y es alentador saber que estaba muy contento con el trato recibido de todo el personal. Muchas gracias por dejar sus comentarios. Esperamos tener la oportunidad de darle pronto la bienvenida a nuestro hotel de nuevo.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

SONIA RUIZ ESPOLET

SONIA RUIZ ESPOLET

15/09/2023 11:54:06

Increíble

10/10

Venimos de pasar unos días y como título pongo increíble, absolutamente todo genial, el personal muy amable, limpieza muy correcta, la comida perfecta, no tengo más adjetivos para describir lo bien que lo hemos pasado, entiendo que la mayor parte de clientes son ingleses pero veo necesario que alguna mínima frase sea en español, nosotros entendemos la lengua inglesa pero había personas que no pudieron disfrutar al ???? de los espectáculos. Hemos descubierto una cadena de hoteles para repetir!!!!Muchas gracias por el trabajo que hacen.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimada Sonia, Muchísimas gracias por sus amables comentarios. Es fantástico saber que nuestro hotel haya cumplido con todas sus expectativas para sus vacaciones y es alentador saber que estaba especialmente contenta con la amabilidad del personal, la limpieza y la comida.   Esperamos volver a verle de nuevo en Benidorm y en los hoteles de la cadena MedPlaya.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

IRENE

IRENE

15/09/2023 11:18:07

Muy bien como siempre

8.44/10

Es la segunda vez que voy a este hotel y volvería. Todos los camareros de todos los bares y el comedor muy bien y amables. Las instalaciones las tienen bien preparadas y la habitación bastante limpia

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimada Irene, Muchas gracias por escoger el Flamingo Oasis nuevamente para sus vacaciones. Es un placer saber que haya pasado una buena estancia y esperamos poder darle la bienvenida por tercera vez a nuestro hotel. Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

ISAAC COCA MARTINEZ

ISAAC COCA MARTINEZ

12/09/2023 16:21:22

Muy bien relajante

9.38/10

Me parece un hotel bastante cómodo y con buen ambiente y un personal maravilloso ya son 2años visitando el hotel y volvemos

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Isaac, Muchas gracias por escoger de nuevo el Flamingo Oasis para sus vacaciones. Nos alegra que haya pasado una estancia agradable y esperamos volver averle de nuevo pronto. No olivide registrarse para nuestro programa de fidelización antes de su próxima reserva para disfrutar de más beneficios y descuentos.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

Liliana silva

Liliana silva

03/09/2023 19:23:55

Tudo Razoável

6.88/10

Como disse no título,tudo Razoável e aceitável, a limpeza em geral satisfatória, também só íamos ao quarto para dormir e tomar banho, toalhas sempre limpas e camas feitas , piscina impecável, comida muito variada mas sempre com muitos molhos ,pouco típicas para portugueses ,mas nunca faltou nada ,apenas não estamos habituados a certas comidas,peixe e carnes grelhas muito boas mas cm pouco tempero mas nós próprios têmperavamos com sal e limão, sobremesas pouco variadas , mas nunca faltou nada, funcionários atenciosos e sempre disponíveis em tentar entender-nos visto que só falamos português , entretenimento virado apenas para ingleses , só conseguíamos entender quando tinha uma animador brasileiro, serviço de bar e snacks tops ,gelados deveriam ser mais variados, mas em geral adoramos a estadia,adoramos o clima ,as praias ,a água do mar , um mundo a parte do que estamos habituados a ter , divertimo-nos muito ,as crianças igual ,voltaríamos novamente

Hoteles MedPlaya Benidorm: Óla Tudo,  Agradecemos por compartilhar sua experiência detalhada durante a estadia no hotel Flamingo Oasis. É ótimo saber que, no geral, sua estadia foi satisfatória e que você aproveitou a piscina, a comida e o serviço.  Entretenimento pode variar de acordo com o público predominante no hotel, mas é bom que você tenha desfrutado quando havia um animador brasileiro.Esperamos que você tenha boas lembranças da sua estadia em Benidorm e que considere voltar no futuro. Atenciosamente, Hoteles MedPlaya Benidorm

Soraya Lodeiro Longueira

Soraya Lodeiro Longueira

02/09/2023 23:24:23

Vacaciones en familia

7.19/10

Las instalaciones en si están bastante bien aunque alguna zona común está deteriorada pasillos de las habitaciones, la piscina estaba a reventar y encima llena de colchonetas ya que no hay ninguna norma al respecto, las comidas bastante bien y ricas pero los postres no varían nada, una pena que en el bar de la piscina solo hay comida basura se echa de menos algo de fruta para la merienda,nosotros teníamos el todo incluido premium ya que lo regalaban en una oferta del hotel pero la única diferencia con el todo incluido normal eran unos cuantos alcoholes de marca y algun snack a mayores , no te daban ni agua ni ninguna bebida embotellada el agua sabía asquerosa , con respecto a la limpieza deja mucho que desear cuando llegamos el wc estaba lleno de pelos lo tuve que limpiar yo , las camas de las niñas tuvimos que volver a hacerlas ya que dejaron las sábanas dobladas y no llegaban a los pies de las camas entonces al meterse en ellas tocaban el protector del colchón, no tienen servicio de toallas de piscina y no informan al cliente en la reserva, también ponia en la reserva que no se podía reservar parking hasta la llegada al hotel y que el precio era de 12E día pues resulta que a nosotros nos han cobrado 15E día y nos dicen que 12 es si se reserva por la web que ew un nuevo servicio que acaban de incorporar cuando unos días antes llamo al número de med playa y me dicen lo mismo que ponia en mi reserva en fin que se tienen que aclarar pero el perjudicado es el cliente porque a nosotros no nos cobraron lo que ponía en la reserva,en fin que para ser un 4 estrellas tienen que mejorar bastantes cosas.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Hola Soraya, Le agradecemos por compartir sus comentarios detallados sobre su estancia en hotel Flamingo Oasis. Lamentamos mucho que su experiencia no haya sido completamente satisfactoria. Tomamos sus comentarios muy en serio y los transmitiremos a los departamentos correspondientes para abordar las áreas que mencionó.  Esperamos que considere darnos otra oportunidad en el futuro, y si decide hacerlo, estamos comprometidos a ofrecerle una experiencia mucho más satisfactoria.  Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm