Hotel Flamingo Oasis
Tekst: Trasa:

Zjedź zjazdem 65 z autostrady AP7 (Benidorm Levante). Jedź w dół Avda. de Europa, aż do Avda. Mediterráneo, następnie skręć w lewo i jedź do końca Avda. Mediterráneo. Przy pomniku skręć w lewo w Avda. L'Atmetlla de Mar i jedź prosto Avda. Doctor Severo Ochoa. Hotel Flamingo Oasis znajduje się po lewej stronie.

Transport publiczny z lotniska

Taxi

Taksówka znajduje się na zewnątrz lotniska na -1 piętrze. Koszt wynosi € 75 i € 85 w każdą stronę. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych.

Autobus

Przystanek autobusowy znajduje się firma ALSA przy wyjściu z lotniska na piętrze 0.

Koszt to około 10 € za osobę w jedną stronę, a podróż trwa około 45 minut. Autobus posiada dwa przystanki w Benidorm, jeden na dworcu autobusowym i jeden na Avenida de Europa. Najlepszym rozwiązaniem, gdy osiągną Benidorm jest wziąć taksówkę albo zatrzymuje się, aby zakończyć ostatni odcinek dotrzeć do hotelu. Koszt to około 5-10 € za przejazd. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych

Jeśli wstępnie zarezerwowane prywatny transfer z przystanków na lotnisko można znaleźć na 2. piętrze.

Samochodem

Opuszczeniu lotniska, zjazd w kierunku Walencji. Po około 20 minutach droga dzieli i można wybierać między sobą autostradą lub krajowym. Autostrady kosztuje około 3-4 € i wyjście Benidorm Playa Levante zostanie złapany. Jeśli zdecydujesz się wziąć nr N332 w kierunku Walencji, drugi zjazd Benidorm.

 

 

Rodzaje pokoi

Double single use flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy do Pojedynczego Wykorzystania

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telew...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizję, programy telewizji satelitarnej, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Double Room

Pokój Dwuosobowy

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na ba...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Niektóre z tych pokoi dwuosobowych są wyposażone w 2 łóżka pojedyncze oraz mają łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i znajdują się na 1. piętrze. Pokój z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych można zarezerwować tylko dla dwóch osób i pod warunkiem że jest akurat dostępny (należy wcześniej zapytać). Pokoje te są przeznaczone wyłącznie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz posiadających legitymację osoby niepełnosprawnej.

Double flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże b...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Sofa      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Family room flamingo hotel benidorm

Pokój Rodzinny (2 osoby dorosłe + 3 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazie...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      TV satelitarna       Zestaw powitalny       Telefon      Lodówka      Sofa      Parkiet      Biurko      Telewizor z płaskim ekranem      Czajnik elektryczny      Usługa budzenia      Ręczniki      Bielizna      Widok na góry   

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Istnieje również możliwość dostawienia dziecięcego łóżeczka do pokoju.

Darmowe wifi.

Club Room

Pokoje Club

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

 Nasze dostępne tylko dla dorosłych (DOROŚLI +18) pokoje Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dost...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Budzik      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Długie łóżka (> 2 metry)      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Widok   

 Nasze dostępne tylko dla dorosłych (DOROŚLI +18) pokoje Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dostęp do basenu na dachu, saloniku klubowego z telewizorem panoramicznym, biblioteczką DVD i barem Skyline.

Atrakcyjne pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w niezliczone udogodnienia: Wi-Fi, klimatyzację (latem), telewizor plazmowy z kanałami po angielsku, suszarkę, duży balkon z widokiem na basen lub góry, ręczniki na basen, ekspres do kawy/herbaty oraz małą lodówkę.  Łazienki zostały wyposażone w prysznic, suszarkę do włosów, lustro do golenia oraz bezpłatne kosmetyki.

10 € depozytu za ręcznik basenowy (maksymalnie 1 ręcznik basenowy na osobę)

Wybierz pokój Club i zamelduj się przy oddzielnym stanowisku na recepcji.

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy <strong>usługę bezpłatnego transferu</strong>.

Aby skorzystać z bezpłatnego transferu, usługę tę należy zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, www.medplaya.com, najpóźniej 24 godzin przed dniem przyjazdu, przy czym pobyt w hotelu nie może być krótszy niż 6 nocy.

Po dokonaniu rezerwacji hotelu możesz dodać całkowicie bezpłatną usługę transferu Economy Connect.

Usługi nie można zamówić bezpośrednio w hotelu - dostępne tylko podczas podróży w obie strony.

Usługa bezpłatnego transferu jest obecnie dostępna tylko w przypadku naszych hoteli zlokalizowanych w Benidormie.

więcej informacji/rezerwacja

W przypadku rezerwacji pobytu na mniej niż 6 nocy również można zamówić usługę transferu, jednakże wówczas jest ona płatna – cena zostanie wyświetlona po zakończeniu wyszukiwania i dokonaniu płatności online.

Możesz wyszukać opcje i ceny transferów, korzystając z tych linków:

Hotel Agir
Hotel Regente
Hotel Flamingo Oasis
Hotel Riudor
Hotel Rio Park

W celu uzyskania dalszych informacji możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: 'callcentre@medplaya.com lub poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta: 0843 508 5479 (Wielka Brytania), +34 951 989 315 (Hiszpania), a my z przyjemnością Ci pomożemy.

O Hotel Flamingo Oasis

OFICJALNA STRONA

Cieszący się dużą popularnością hotel Flamingo Oasis oferuje rajskie wakacje All Inclusive. Na naszych gości czekają komfortowe pokoje, pyszne posiłki i wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Przestronny i słoneczny pokój z dwoma łóżkami jednoosobowymi i dwiema sofami z opcją spania, w pełni wyposażoną łazienką (suszarka do włosów) i balkonem z widokiem na Benidorm zapewni wygodny pobyt dla czterech osób.

Opcja All Inclusive obejmuje przekąski oraz dania kuchni lokalnej i międzynarodowej w formie bufetu, a także kulinarne wieczory tematyczne.

W obiekcie znajduje się piano bar, w którym dorośli mogą spędzać relaksujące wieczory, duży bar w holu oraz bar, w którym odbywają się wieczorne spektakle w wykonaniu naszego zespołu animatorów.

Latem życie toczy się przy dużym basenie na świeżym powietrzu, gdzie możesz zażywać kąpieli wodnych i słonecznych, a także przekąsić coś smacznego w przybasenowym barze. Tu nie ma czasu na nudę!

Zimą natomiast czekają na Ciebie basen kryty. A przez cały rok można korzystać z siłowni, sali gier, sauny i masaży.

Serdecznie zapraszamy do hotelu Flamingo Oasis!

Número de Registro en turismo: HA1234 Hotel Flamingo Oasis ****)

Najczęściej zadawane pytania

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy usługę bezpłatnego transferu z lotniska lub dworca kolejowego w Alicante.Check this out! more

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List 

 • Dyskoteka
 • Parking
 • Solarium
 • Siłownia
 • Sauna
 • Mini-golf
 • Basen odkryty
 • Restauracja
 • Kafejka internetowa
 • Obsługa pokoi
 • Sale zebrań
 • Sklep
 • Recepcja 24h
 • Kawiarnia
 • Program atrakcji
 • Podrzewany basen
 • Bar
 • Salon
 • Bagażowy
 • Telewizor wielkoekranowy
 • Parking zewnętrzny (niestrzeżony)
 • Plac zabaw
 • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
 • Ogród
 • Wynajem samochodów
 • Kantor wymiany walut
 • Salon gier
 • Zwierzęta zabronione
 • All inclusive
 • Free wifi
 • Medkids ents high season

BASEN

Nasz basen to doskonałe miejsce do zażywania kąpieli zarówno słonecznych, jak i wodnych. Gdy znudzi Ci się leżakowanie na jego brzegu, nieopodal, w barze Laguna, czekają na Ciebie napoje i przekąski, a w okresie letnim nasz zespół animatorów zapewni Ci bogaty program rekreacyjno-rozrywkowy. Czegóż chcieć więcej?

O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.

WEWNĘTRZNY OGRZEWANY BASEN*

*Kryty basen czynny zimą.

Odpręż się w saunie albo pozwól, że się Tobą zajmiemy. Masaż czy zabieg? Wszak jesteś na wakacjach. (za dopłatą)

ROZRYWKA

W tym hotelu ciągle coś się dzieje, od rana do nocy! Plac zabaw i Medkids dzienny w sezonie letnim.

Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

SPORT

Mamy boisko i siłownię – na wakacjach wcale nie musisz rezygnować ze sportu

• Zwierzęta nie są dozwolone.

 • Wynajem samochodów i skuterów
• Sprzedaż gazet
• Podnieść korespondencję, faks
• Taxi
• Zmień walutę (08:00 do 23:00)
Pralnia
• Pokój bagażowy

Nasza restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej i kontynentalnej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wegetariańskie menu i bufet dla dzieci w sezonie letnim. Do zastosowań specjalnych (nietolerancje, alergie), mogą skontaktować się z pracownikami restauracji.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

• Telefon
• Klimatyzacja  i ogrzewanie w zależności od pogody
• lodówka (mini bar)
• Balkon
• Fantastyczne widoki
• Telewizja
• Kanały TV satelitarnej
• Opcjonalne łóżeczko dziecięce
• Opcjonalny sejf
• Kompletna łazienka
• Suszarka do włosów
• Hotel oferuje 2 pokoje usytuowane na pierwszym piętrze przystosowane do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się i/lub poruszających się na wózkach inwalidzkich (na prośbę i w miarę dostępności).

• Łóżeczka dziecięce: zależnie od dostępności. GRATIS.

 

• Kilka minut od plaży Levante
• Centrum Internetu
• Kryty basen (Zimą)
• Trzy odkryte baseny (lato) O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.
• Restauracja w formie bufetu
• Pokój zabaw
• Powierzchnia Dzieci
• Siłownia
• Minigolf
• Free Wifi
• Na zewnątrz parking & Podziemny parking (15€ / dzień 20 € kaucji, w zależności od dostępności, nie może być zarezerwowany do przyjazdu do Hotelu)
• Sala konferencyjna
• Upominkami
• Solarium dla dorosłych
• Piano bar dla dorosłych

Zameldowanie: od 14: 00h
Wymeldowanie: przed 11: 00h

Restauracja

Restauracja w formie bufetu serwująca szeroki wybór zimnych i gorących dań kuchni międzynarodowej. Specjalny bufet deserów.

Bar Veranda

Bar dla całej rodziny w głównym holu hotelu.

Bar Laguna (lato)

Snack bar przy hotelowym basenie głównym, który serwuje różne rodzaje gorących i zimnych przekąsek.

Piano Bar (Adults only) otwarte w zimie

Uroczy bar przy recepcji z muzyką na żywo.

Flamingo Fiesta Disco

Spektakle i rozrywka dla całej rodziny. Opłata dodatkowa za markowe napoje alkoholowe.

• Half board and Full board do not include beverages, except All Inclusive*.

 

*ALL INCLUSIVE

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List .

 

Twoja ogólna ocena tego obiektu

 • Rodziny ze starszymi dziećmi
 • Rodziny z małymi dziećmi
 • Pary w starszym wieku
 • Grupy przyjaciół
 • Osoby podróżujące samotnie
 • Pary w młodym wieku
8.70/10

Opinie klientów

DAVID RIETDYK

DAVID RIETDYK

23/03/2023 14:35:30

Perfect hotel to go for perfect holiday

9.69/10

Lovely friendly hotel and staffexcellent food bedrooms cleaned and a change of towels everyday excellent service by the friendly maids bar staff excellent alway 3 or 4 behind the bar nowaiting for your drinks the best all-inclusive hotel iv stayed in it beats the sol pelicarnos by miles iv stayed there crap compered to the flamingo oasis that why i and my friend go back every year some twice a year perfect for us

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi David, Thank you so much for your kind comments. We are delighted that you had a great stay with us and that you think that our All Inclusive is the best you have had in a hotel. We look forward to seeing you again!   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Jean Brown

Jean Brown

16/03/2023 21:11:32

Really good holiday

9.06/10

Just returned from 16 day stay. Warm welcome staff all excellent friendly and helpful. Room lovely and comfortable and a great size with large balcony. Premium drink upgrade was great. Entertainment not what it used to be. Less professional acts and shows. We made the most of it. Disappointed the hotel continues to allow large single sex groups who tend to have little consideration of other guests. Some people I have spoken to wont be back because of this.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Jean, It's lovely to read that you had a good holiday with us at the Flamingo Oasis and that you found all the staff to be friendly and helpful.   It is unfortunately not possible by law to discriminate any guests and deny guests to check in at the hotel. Most groups behave and if they don't, they may be asked to leave the hotel, just as with any other guest who do not follow the hotels rules. We are pleased that this was not an issue during your holiday.   We look forward to seeing you again!   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm  

Rafael González Martínez

Rafael González Martínez

14/03/2023 19:39:11

Encargado del comedor en el desayuno

10/10

Solo una cosa que me pareció muy mal. El encargado del comedor en el desayuno no permitió que nos lleváramos unos sobrecitos de azúcar. No se trataba de comida, creo que estuvo fuera de lugar, francamente.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Rafael, Gracias por dejar su valoración y comentarios sobre el hotel Flamingo Oasis. Nos alegra que haya pasado una buena estancia con nosotros. Lamentamos cualquier inconveniente encontrado en la hora del desayuno. normalmente no hay ningun problema coger un par de sobres de azucar, solo no está permitido sacar ningun tipo de comida o bebida del restaurante. Pasaremos sus comentarios al metre.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

SERGIO FERNÁNDEZ GUTIERREZ

SERGIO FERNÁNDEZ GUTIERREZ

10/03/2023 16:22:20

Falta arreglar habitación

4.38/10

Falta que arreglen muchas cosas. La habitación 510 tiene la colcha con remiendos, el bide pierde agua, la cisterna pierde agua y suena mucho, la puerta del baño por la parte trasera esta negra, moldura del techo donde el plato ducha se ve feo con pegotes de escayola, los armarios están las maderas abiertas. La comida repetitiva y muy Sosa. Lo mejor como en todos los hoteles son los trabajadores.

MedPlaya Hotels Benidorm: Estimado Sergio, Gracias por compartir su opinión con nosotros sobre su estadía en el hotel Flamingo Oasis. Lamentamos que tuvo problemas con su habitación a la llegada pero nos alegra  que el personal de mantenimineto haya podido arreglar cualquier cosa rapidamente. Nos complace saber que estuvo muy contento con el trato recibido de todo el personal.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

LEE

LEE

08/03/2023 12:29:41

Short Break Dissapointed Can Not Get All Inclusive Booking With Med Playa

6.56/10

We visited for 3 nights and had a great time. We booked through Med Playa direct thinking we would get the best deal. We were told that All Inclusive was impossible as it starts from 4 night vacations only to find out that if we had booked with Tui we could have had All Inclusive for a similar price to our Bed And Breakfast price. We brought the subject up with staff at reception and they were not interested at all. I was very disappointed to find I could have gone All Inclusive if I had booked with Tui. Surely you should get the best options for your stay booking direct with the hotel owners. I will defiantly shop around if I return.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Lee, Thank you for sharing your views with us regarding your stay at the Flamingo Oasis. Unfortunately, there is a minimum number of nights for All Inclusive and the staff cannot do anything about this rule. We will however forward your comments on to the central office so it can be looked into. We are glad that you had an overall good stay and we hpe to see you again.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Anna Elizabet van der wolf

Anna Elizabet van der wolf

06/03/2023 22:11:13

Holiday in Benidorm

9.38/10

We had a wonderful holiday in Hotel Flamingo Oasis. The staff was very kind and helpful. The food was very nice, but we missed typical Spanish food.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Anna, We are delighted that you enjoyed your holiday at the Flamingo Oasis. Thank you for posting your comments. We hope to see you again in the near future.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

EMMA JAY JONES

EMMA JAY JONES

06/03/2023 16:36:42

Winter stay

9.38/10

As a family we come back here quite often , we love the hotel and it is futher out of the way from main bars and food, it’s a lovely walk down. The bedrooms are lovely and big but maybe the hotel should look into have rooms like their sister in rio so separate but for kids sleep. The bed this year was lumpy I could feel the springs. Cleaners outstanding. That’s only thing from that point view with room. All staff great, entertainment is good and fun. Reception staff and food staff great. I will be back in July just me and my boy who in his words if I won million pound I would want but one of the apartments.???? . I usually book direct with hotel but I came in nov and my nephew was 13 and classed as an adult so we booked hotel through tui. This time in March we went direct with hotel again and you get free transfers and upgrade to premium all-inclusive. This was awesome. I’ve already look book for next year but because my son is 13 the price direct with hotel has gone up compared to tui direct as you can add child l age with tui, even with 10 if you book direct with hotel it’s few hundred euros dearer. Disappointed with that aspect. Moving forward I would look at increasing the age form 12 to 16. They should not have have pay for an adult, as they children. During our stay my mother and father had issuers with couple above them making noise and arguing until early hours so security had be called twice in two consecutive nights. The problem was resolved and security man was outstanding and was marvellous with my mam and dad who are oap. ???? thank you for a nice break. Thomas-jones family

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Emma Jay, Thank you for sharing your views with us regarding your stay at the Flamingo Oasis. We are glad that you once again had a good holiday with us. Your feedback is important to us and we have forwarded your comments on to the hotel management.   We look forward to seeing you again in July!   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Stanislava Tupavicharska Tupavicharska

Stanislava Tupavicharska Tupavicharska

03/03/2023 07:39:21

Hotel Oasis Flamingo

8.44/10

Maitre,camareros restaurante ,recepción hombres en 5 min solucionaron nustra petición,bar,animación todo exelente Gracias

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimada Stanislava, Nos complace saber que pasaron una buena estancia con nosotros. Muchas gracias por dejar sus comentarios.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

KENNETH LEMAIRE

KENNETH LEMAIRE

02/03/2023 11:39:25

Great stay as always

7.50/10

Bar staff mainly superb apart from 1 who slammed a bottle a beer on counter and it went everywhere, food still good, entertainment never been the same since March 2020, used to have 2 acts on of an evening but you barely get 1 these days, dont know if that down to the budget or not but he ho still a great hotel on the whole.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Kenneth, We are pleased that you had an overall enjoyable holiday at the Flamingo Oasis. Thank you for sharing your views with us.   We hope to see you again in the near future.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

VICENTE COLORADO RUIZ

VICENTE COLORADO RUIZ

01/03/2023 13:02:13

Vacaciones en Hotel Flamingo

9.69/10

Es la primera vez que hemos estado en el hotel Flamingo y me encantó todo el personal la limpieza la comida y la animación sin duda alguna repetiré gracias por su profesionalidad un saludo

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Vicente, Muchas gracias por tomarse el tiempo para dejar su reseña. Nos alegra que haya pasado unas vacaciones agradables con nosotros en el hotel Flamingo Oasis y esperamos volver a verle de nuevo en un futuro cercano.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm