Hotel Flamingo Oasis
Tekst: Trasa:

Zjedź zjazdem 65 z autostrady AP7 (Benidorm Levante). Jedź w dół Avda. de Europa, aż do Avda. Mediterráneo, następnie skręć w lewo i jedź do końca Avda. Mediterráneo. Przy pomniku skręć w lewo w Avda. L'Atmetlla de Mar i jedź prosto Avda. Doctor Severo Ochoa. Hotel Flamingo Oasis znajduje się po lewej stronie.

Transport publiczny z lotniska

Taxi

Taksówka znajduje się na zewnątrz lotniska na -1 piętrze. Koszt wynosi € 75 i € 85 w każdą stronę. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych.

Autobus

Przystanek autobusowy znajduje się firma ALSA przy wyjściu z lotniska na piętrze 0.

Koszt to około 10 € za osobę w jedną stronę, a podróż trwa około 45 minut. Autobus posiada dwa przystanki w Benidorm, jeden na dworcu autobusowym i jeden na Avenida de Europa. Najlepszym rozwiązaniem, gdy osiągną Benidorm jest wziąć taksówkę albo zatrzymuje się, aby zakończyć ostatni odcinek dotrzeć do hotelu. Koszt to około 5-10 € za przejazd. Nie może być opłata za bagaż, święta i usług nocnych

Jeśli wstępnie zarezerwowane prywatny transfer z przystanków na lotnisko można znaleźć na 2. piętrze.

Samochodem

Opuszczeniu lotniska, zjazd w kierunku Walencji. Po około 20 minutach droga dzieli i można wybierać między sobą autostradą lub krajowym. Autostrady kosztuje około 3-4 € i wyjście Benidorm Playa Levante zostanie złapany. Jeśli zdecydujesz się wziąć nr N332 w kierunku Walencji, drugi zjazd Benidorm.

 

 

Rodzaje pokoi

Double single use flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy do Pojedynczego Wykorzystania

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telew...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizję, programy telewizji satelitarnej, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Double Room

Pokój Dwuosobowy

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na ba...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Niektóre z tych pokoi dwuosobowych są wyposażone w 2 łóżka pojedyncze oraz mają łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i znajdują się na 1. piętrze. Pokój z łazienką przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych można zarezerwować tylko dla dwóch osób i pod warunkiem że jest akurat dostępny (należy wcześniej zapytać). Pokoje te są przeznaczone wyłącznie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oraz posiadających legitymację osoby niepełnosprawnej.

Double flamingo hotel benidorm

Pokój Dwuosobowy (2 osoby dorosłe + 2 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże b...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Usługa budzenia      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Sofa      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Bielizna   

W pokojach znajdują się z 2 pojedyncze łóżka i dwie rozkładane sofy. Wszystkie pokoje są wyposażone w następujące udogodnienia, które gwarantują maksymalny komfort podczas pobytu: duże balkony z widokiem na basen, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Darmowe wifi.

Family room flamingo hotel benidorm

Pokój Rodzinny (2 osoby dorosłe + 3 dzieci)

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazie...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      TV satelitarna       Zestaw powitalny       Telefon      Lodówka      Sofa      Parkiet      Biurko      Telewizor z płaskim ekranem      Czajnik elektryczny      Usługa budzenia      Ręczniki      Bielizna      Widok na góry   

29 metrowy i górskie widoki, pokój rodzinny wyposażony jest w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze oraz dwie rozkładane kanapy. Posiada duży balkon, kompletną łazienkę, telefon, klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i możliwość opcjonalnego sejfu. Istnieje również możliwość dostawienia dziecięcego łóżeczka do pokoju.

Darmowe wifi.

Club Room

Pokoje Club

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze dostępne polecane dla dorosłych Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dostęp do basenu na dac...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Ręczniki      Budzik      Czajnik elektryczny      Telewizor z płaskim ekranem      Biurko      Parkiet      Telefon      Długie łóżka (> 2 metry)      Lodówka      Zestaw powitalny       Suszarka do włosów      Sejf      Ogrzewanie      TV satelitarna       Widok   

Nasze dostępne polecane dla dorosłych Club znajdują się na górnych piętrach hotelu Flamingo Oasis i (esclusivamente per prenotazioni All Inclusive) oferują wyłączny dostęp do basenu na dachu, saloniku klubowego z telewizorem panoramicznym, biblioteczką DVD i barem Skyline.

Atrakcyjne pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone w niezliczone udogodnienia: Wi-Fi, klimatyzację (latem), telewizor plazmowy z kanałami po angielsku, suszarkę, duży balkon z widokiem na basen lub góry, ręczniki na basen, ekspres do kawy/herbaty oraz małą lodówkę.  Łazienki zostały wyposażone w prysznic, suszarkę do włosów, lustro do golenia oraz bezpłatne kosmetyki.

10 € depozytu za ręcznik basenowy (maksymalnie 1 ręcznik basenowy na osobę)

Wybierz pokój Club i zamelduj się przy oddzielnym stanowisku na recepcji.

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy <strong>usługę bezpłatnego transferu</strong>.

Aby skorzystać z bezpłatnego transferu, usługę tę należy zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, www.medplaya.com, najpóźniej 36 godzin przed dniem przyjazdu, przy czym pobyt w hotelu nie może być krótszy niż 6 nocy.

Po dokonaniu rezerwacji hotelu możesz dodać całkowicie bezpłatną usługę transferu Economy Connect.

Usługi nie można zamówić bezpośrednio w hotelu - dostępne tylko podczas podróży w obie strony.

Usługa bezpłatnego transferu jest obecnie dostępna tylko w przypadku naszych hoteli zlokalizowanych w Benidormie.

więcej informacji/rezerwacja

W przypadku rezerwacji pobytu na mniej niż 6 nocy również można zamówić usługę transferu, jednakże wówczas jest ona płatna – cena zostanie wyświetlona po zakończeniu wyszukiwania i dokonaniu płatności online.

Możesz wyszukać opcje i ceny transferów, korzystając z tych linków:

Hotel Agir
Hotel Regente
Hotel Flamingo Oasis
Hotel Riudor
Hotel Rio Park

W celu uzyskania dalszych informacji możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: 'callcentre@medplaya.com lub poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta: 0843 508 5479 (Wielka Brytania), +34 951 989 315 (Hiszpania), a my z przyjemnością Ci pomożemy.

O Hotel Flamingo Oasis

Cieszący się dużą popularnością hotel Flamingo Oasis oferuje rajskie wakacje All Inclusive. Na naszych gości czekają komfortowe pokoje, pyszne posiłki i wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Przestronny i słoneczny pokój z dwoma łóżkami jednoosobowymi i dwiema sofami z opcją spania, w pełni wyposażoną łazienką (suszarka do włosów) i balkonem z widokiem na Benidorm zapewni wygodny pobyt dla czterech osób.

Opcja All Inclusive obejmuje przekąski oraz dania kuchni lokalnej i międzynarodowej w formie bufetu, a także kulinarne wieczory tematyczne.

W obiekcie znajduje się piano bar w okresie zimowym, w którym dorośli mogą spędzać relaksujące wieczory, duży bar w holu oraz bar, w którym odbywają się wieczorne spektakle w wykonaniu naszego zespołu animatorów.

Latem życie toczy się przy dużym basenie na świeżym powietrzu, gdzie możesz zażywać kąpieli wodnych i słonecznych, a także przekąsić coś smacznego w przybasenowym barze. Obce środowisko. Tu nie ma czasu na nudę!

Zimą natomiast czekają na Ciebie basen kryty. A przez cały rok można korzystać z siłowni, sali gier, sauny i masaży.

Serdecznie zapraszamy do hotelu Flamingo Oasis!

Número de Registro en turismo: HA1234 Hotel Flamingo Oasis ****)

Najczęściej zadawane pytania

Hotele należące do sieci MedPlaya oferują swoim Gościom rezerwującym pobyt w Benidormie na co najmniej 6 nocy usługę bezpłatnego transferu z lotniska lub dworca kolejowego w Alicante.Check this out! more

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List 

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:

- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)

- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks

- Enhanced selection of snacks

- Ice-creams.

- Priority Seating in the Restaurant

- Early Checkin on arrival (subject to availability)

- Fruit on arrival day

- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment

- Mini bar (soft drinks and beers)

- Premium Bathroom Amenities

- Dressing gown and Slippers

- Safety Deposit box

- Welcome bottle of Cava

*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

 • Dyskoteka
 • Parking
 • Solarium
 • Siłownia
 • Sauna
 • Mini-golf
 • Basen odkryty
 • Restauracja
 • Kafejka internetowa
 • Obsługa pokoi
 • Sale zebrań
 • Sklep
 • Recepcja 24h
 • Kawiarnia
 • Program atrakcji
 • Podrzewany basen
 • Bar
 • Salon
 • Bagażowy
 • Telewizor wielkoekranowy
 • Parking zewnętrzny (niestrzeżony)
 • Plac zabaw
 • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
 • Ogród
 • Wynajem samochodów
 • Kantor wymiany walut
 • Salon gier
 • Zwierzęta zabronione
 • All inclusive
 • Free wifi
 • Medkids ents high season

BASEN

Nasz basen to doskonałe miejsce do zażywania kąpieli zarówno słonecznych, jak i wodnych. Gdy znudzi Ci się leżakowanie na jego brzegu, nieopodal, w barze Laguna, czekają na Ciebie napoje i przekąski, a w okresie letnim nasz zespół animatorów zapewni Ci bogaty program rekreacyjno-rozrywkowy. Czegóż chcieć więcej?

O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.

WEWNĘTRZNY OGRZEWANY BASEN*

*Kryty basen czynny zimą.

Odpręż się w saunie albo pozwól, że się Tobą zajmiemy. Masaż czy zabieg? Wszak jesteś na wakacjach. (za dopłatą)

ROZRYWKA

W tym hotelu ciągle coś się dzieje, od rana do nocy! Plac zabaw i Medkids dzienny w sezonie letnim.

Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

SPORT

Mamy boisko i siłownię – na wakacjach wcale nie musisz rezygnować ze sportu

• Zwierzęta nie są dozwolone.

 • Wynajem samochodów i skuterów
• Sprzedaż gazet
• Podnieść korespondencję, faks
• Taxi
• Zmień walutę (08:00 do 23:00)
Pralnia
• Pokój bagażowy

Nasza restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej i kontynentalnej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wegetariańskie menu i bufet dla dzieci w sezonie letnim. Do zastosowań specjalnych (nietolerancje, alergie), mogą skontaktować się z pracownikami restauracji.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

• Telefon
• Klimatyzacja  i ogrzewanie w zależności od pogody
• lodówka (mini bar)
• Balkon
• Fantastyczne widoki
• Telewizja
• Kanały TV satelitarnej
• Opcjonalne łóżeczko dziecięce
• Opcjonalny sejf
• Kompletna łazienka
• Suszarka do włosów
• Hotel oferuje 2 pokoje usytuowane na pierwszym piętrze przystosowane do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się i/lub poruszających się na wózkach inwalidzkich (na prośbę i w miarę dostępności).

• Łóżeczka dziecięce: zależnie od dostępności. GRATIS.

 

• Kilka minut od plaży Levante
• Centrum Internetu
• Kryty basen (Zimą)
• Trzy odkryte baseny (lato) O godziny dostępności zewnętrznego basenu w miesiącach zimowych należy pytać w recepcji. Prosimy mieć ma uwadze, że mogą one ulec zmianom.
• Restauracja w formie bufetu
• Pokój zabaw
• Powierzchnia Dzieci
• Siłownia
• Minigolf
• Free Wifi
• Na zewnątrz parking & Podziemny parking (15€ / dzień 20 € kaucji, w zależności od dostępności, nie może być zarezerwowany do przyjazdu do Hotelu)
• Sala konferencyjna
• Upominkami
• Solarium dla dorosłych
• Piano bar dla dorosłych

Zameldowanie: od 14: 00h
Wymeldowanie: przed 11: 00h

Restauracja

Restauracja w formie bufetu serwująca szeroki wybór zimnych i gorących dań kuchni międzynarodowej. Specjalny bufet deserów.

Bar Veranda

Bar dla całej rodziny w głównym holu hotelu.

Bar Laguna (lato)

Snack bar przy hotelowym basenie głównym, który serwuje różne rodzaje gorących i zimnych przekąsek.

Restaurant Grill a la carte  “La Palapa” Open days Thursday to Sunday from 19:00 to 22:00

Reservations 24 hours in advance at reception

Cocktail Bar Rooftop  SkyLine

25th floor Open days Thursday to Sunday   21:00 to 00:30 am

Come and discover Benidorm Sky

Piano Bar (Adults only) otwarte w zimie

Uroczy bar przy recepcji z muzyką na żywo.

Flamingo Fiesta Disco

Spektakle i rozrywka dla całej rodziny. Opłata dodatkowa za markowe napoje alkoholowe.

• Half board and Full board do not include beverages, except All Inclusive*.

 

*ALL INCLUSIVE

ALL IN Service within the established schedule

Selection of locally branded drinks available From 9.00 to 00.00 hrs - see the “All in” Drinks List .

 

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:
- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)
- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks
- Enhanced selection of snacks
- Ice-creams.
- Priority Seating in the Restaurant
- Early Checkin on arrival (subject to availability)
- Fruit on arrival day
- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment
- Mini bar (soft drinks and beers)
- Premium Bathroom Amenities
- Dressing gown and Slippers
- Safety Deposit box
- Welcome bottle of Cava
*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

Twoja ogólna ocena tego obiektu

 • Rodziny ze starszymi dziećmi
 • Rodziny z małymi dziećmi
 • Pary w starszym wieku
 • Grupy przyjaciół
 • Osoby podróżujące samotnie
 • Pary w młodym wieku
8.70/10

Opinie klientów

Anne-Marie

Anne-Marie

27/11/2023 17:33:01

Good holiday

9.06/10

On arrival a very efficient and friendly welcome from reception. Nothing was too much bother for any of the staff hotel and bedrooms kept spotlessly clean. Bedroom was comfortable with everything we needed. Food was always good quality, hot and well cooked with plenty of choice. We enjoyed the carvery and the fish dishes. The night entertainment was good and varied. Choice of piano bar or lower ground room. Queuing no problem as the bar staff quick to serve. Quality of lager and local drinks good. The waiterswaitresses were very friendly and super efficient at clearing and relaying tables from the busy restaurant. The weather was very good for November which was a bonus. Would definitely recommend the hotel. Perfect service all round.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Anne-Marie, Thank you very much for all your kind words. We are delighted that the Flamingo Oasis met with all your expectations and that you were happy with everything from the variety of food to the cleanliness and the entertainment. We hope to see you again soon!   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

PETER WRIGHT

PETER WRIGHT

11/11/2023 18:56:48

5 day break

10/10

Great hotel and amazing staff.Rooms spacious and spotless ,cleaned everyday.Good plentiful and always a good choice the salad bar is excellent.There is a daily carvery and the cakes are lovely.Fri is good and bad staff !overly .Reception. Staff helpful..General areas get clean We used the indoor pool which was warm

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Peter, It is lovely to know that you had a lovely stay with us at the Flamingo Oasis and that our hotel met with all of your expectations. We are pleased that you were happy with the selection of food, the cleanliness of the hotel and the friendliness of all the staff. Many thanks for posting your review.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

Jean Brown

Jean Brown

09/11/2023 11:10:44

Wonderful holiday

9.69/10

Staff very helpful. Large clean comfortable room. Food good quality and lots of choice. Entertainment not as good as it used to be. In house entertainment team need more staff but work really hard.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Jean, Many thanks for sharing your views with us. We are delighted that you had a great stay although you feel that the entertainment could improve. We appreciate your comments and we hope to see you again in the near future.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

ARACELI VERDEJA DIEZ

ARACELI VERDEJA DIEZ

05/11/2023 16:56:37

Genial

8.13/10

Perfecto todo.

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimada Araceli, Nos complace que haya pasado una estancia agradable en el Flamingo Oasis. Muchas gracias por dejar su reseña.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya

Álvaro De La Parte

Álvaro De La Parte

01/11/2023 12:08:09

Muy bien

9.06/10

El wifi va mal. Él personal excelente

Hoteles MedPlaya Benidorm: Estimado Álvaro, Es un placer saber que haya disfrutado de su estancia en el Flamingo Oasis y es muy alentador leer que estaba especialmente contento con el trato recibido del personal. Hemos tomado nota de su comentario sobre el Wifi y pediremos a la empresa del Wifi que lo revisen.   Saludos cordiales, Hoteles MedPlaya Benidorm

MICHAEL LEWIS

MICHAEL LEWIS

28/10/2023 11:35:39

October holiday

8.44/10

Good hotel excellent staff entertainment is not as good as it used to be have with one exception Freya a good singer.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Michael, Thank you for again choosing the Flamingo Oasis for your holiday. We are glad that you had a good stay although you were not as happy with the entertainment as you have been on previous occasions. We have forwarded your comments on to the entertainment manager.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm  

MAXINE CORBETT

MAXINE CORBETT

26/10/2023 21:58:59

Great hotel

9.69/10

Been here many times love the hotel rooms comfy food great staff very helpful the only thing this time was could not get Internet in our room on the 7th floor which don’t normally bother me but I had some things to sort out and would have liked to do them in room and not downstairs

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Maxine, Many thanks for again choosing the Flamingo Oasis for your holiday. It's fantastic to know that you had an enjoyable stay and that you were particularly happy with the food, the comfort of your room and the helpful staff.   We have forwarded your comments regarding the Wifi on to the Wifi company so it can be looked into.   We hope to see you again in the near future.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

sheila loveridge

sheila loveridge

21/10/2023 13:49:57

Perfect

9.06/10

Had a great time, back in 4 weeks.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Sheila, It's fantastic to know that you enjoyed your stay with us and we look forward to seeing you again in 4 weeks time.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

KATHY MAGIERA

KATHY MAGIERA

12/10/2023 11:31:50

9 years and still staying here!

6.88/10

I have to start by saying, any reviews about cleanliness of pool and other areas of late, I can categorically say, its not the hotel its the people who stay not all, some I witness people using the pool as a sink and toilet and washing machine, going in fully clothedrinsing their shoes, changing nappies on sun loungers with no towel under, its the people! Everywhere you look, there are cleaners all day every day! Food, yes plenty to choose but when you go twice a year for 2 weeks it is repetitive and we did eat elsewhere for that reason. Would love to see more Spanish food or even just a tapas night. Entertainment is the downside to this hotel and has been for a while. Lots of entertainment outside the hotel that used to frequent inside the hotel, why they arnt being brought in I dont know. Same dancers same style all the time. Bring back an MJ tribute or the disney show or dirty dancing. Too many quizzes now, we arnt paying to come and entertain ourselves. Love the staff, all lovely and helpful. Christopher though pal, sort your attitude out! Stop being cocky. Dont let the rest down. We love this place, nowhere is perfect but its flaws can easily be resolved if management listen to guests about the food and entertainment reviews.

MedPlaya Hotels Benidorm: Hi Kathy, Thank you for taking the time to share your experience with us. Our guests feedback is appreciated and very important to us as it helps us to improve and your comments and suggestions have been sent to the hotel management. We are delighted to read that you love our hotel and we hope to see you again soon at the Flamingo Oasis.   Kind regards, MedPlaya Hotels Benidorm

PAULO JESUS

PAULO JESUS

11/10/2023 13:40:33

Excelentíssimo

10/10

De todas a vezes que visitei Benidorm, esta foi a primeira vez que fiquei neste hotel. Até agora o melhor de todos e em todos os aspectos. Recomendo vivamente.