Hotel Santa Monica
Tekst: Trasa:

Transfer z lotniska w Barcelonie:

Taxi

Postój taksówek znajduje się przy wyjściu z lotniska (parter na obu terminalach T1 i T2). Odległość wynosi 72 km, a koszt to około 114 euro. jednokierunkowa. Może być uzupełnienie bagażu, wakacji i nocnych usług.

Pociąg

Na lotnisku w Barcelonie znajduje się dworzec kolejowy przy Terminalu 2.
Jeśli lot dotrze do Terminalu 1, nie będzie można dojść do dworca kolejowego, ponieważ znajduje się on 4 km od hotelu. Musisz wziąć darmowy autobus, który łączy Terminal 1 z Terminalem 2. Podróż trwa około 10 minut.
Nie ma bezpośrednich pociągów z lotniska w Barcelonie do Calella. Musisz wziąć pociąg z lotniska do dworca Sants, a następnie pociągiem do Calella (RENFE Cercanías).

Autobus

Z firmy Sagalés, używane przez naszych klientów kursuje autobus z lotniska w Barcelonie do Calelli. Firma zatrzymuje się na obu terminalach (T1 i T2).

Samochodem

Z T1: kieruj się na północny zachód i trzymaj się prawej strony, aby kontynuować podróż w kierunku B-22. Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Kontynuuj w B-22 (wskazania Terminal lotniska T2 / C-31 / Barcelona / Tarragona). Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Wybierz zjazd 196AB w kierunku Barcelony / Rondas / Port. Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, aby kontynuować na wyjeździe 196B, kieruj się znakami na Port / Ronda Litoral B-10 i wjedź na B-10. Wybierz zjazd 27, aby dołączyć do C-31 w kierunku Badalona / Mataró / Montgat / N-II. Wjedź na C-32 i zjedź zjazdem 122 w kierunku Calella / Pineda de Mar / Santa Susanna.

Rodzaje pokoi

Double room santa monica hotel calella

Pokoje dwuosobowe

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wypo...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Telefon      Parkiet      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

 

Family room santa monica hotel calella

Pokój Rodzinny

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają poby...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Telefon      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje o wydokin standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

O Hotel Santa Monica

Cieszący się popularnością trzygwiazdkowy hotel Santa Monica położony jest w miejscowości Calella, zaledwie kilka kroków od jej centrum, gdzie za dnia możesz wybrać się na zakupy, a wieczorem spędzić czas na rozrywce.
Komfortowe pokoje z w pełni wyposażonymi łazienkami i z balkonami lub tarasami są klimatyzowane, a ponadto w każdym z nich znajduje się telewizor.
W okresie letnim wspaniałą rozrywkę zapewnia profesjonalny zespół animacyjny.
W hotelu Santa Monica znajduje się czynny codziennie bar, natomiast tutejsza restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i kolacje tematyczne w formie bufetu.
Calella ma połączenie kolejowe ze wspaniałym centrum Barcelony.
Serdecznie zapraszamy do hotelu Santa Monica!
Nowości w 2020 roku!  Wszystkie nasze pokoje są odnowione. Mają nowoczesny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie naszych Gości.

 Covid-19

MedPlaya stara się zapewniać wszystkie usługi, a jednocześnie priorytetowo traktować zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości i naszych pracowników oraz zastrzega sobie prawo do modyfikowania usług i / lub udogodnień, aby zapewnić naszym gościom bezpieczny i przyjemny pobyt z nami.

 Nie zapomnij dołączyć maski do bagażu. Pomoże ci cieszyć się wakacjami z pewnością siebie i spokoju. Wewnątrz hotelu konieczne będzie użycie maski, ilekroć odległość społeczna może zostać naruszona.

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

Normalny koszt naszego produktu All Inclusive Premium to 10 € za osobę za dzień, jeśli płatność jest dokonywana w hotelu.

All Inclusive Premium oznacza, że możesz korzystać z oferty napojów dostępnych w karcie baru. Nie jesteśmy w stanie wymienić, jakie marki są dostępne w poszczególnych hotelach, ale wiemy, że znajdziesz wśród nich napoje znanych na całym świecie producentów. All Inclusive Premium obejmuje także drinki, jak również piwo butelkowe, jeśli są zawarte w karcie baru.

All Inclusive Premium nie obejmuje natomiast posiłków i przekąsek, ponieważ są one już zawarte w dopłacie za All Inclusive.

 • Basen odkryty
 • Restauracja
 • Kafejka internetowa
 • Obsługa pokoi
 • Sale zebrań
 • Recepcja 24h
 • Kawiarnia
 • Internet
 • Bar
 • Salon
 • Wi-Fi
 • Bagażowy
 • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
 • Wynajem samochodów
 • Kantor wymiany walut
 • Salon gier
 • Zwierzęta zabronione
 • All inclusive
 • Free wifi
 • Medkids ents high season

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

• Basen dla dorosłych i basen dla dzieci z dużym ogrodem.
• Usługi na basenie (leżaki, bar i inne)
• Ping Pong
• Bilard
• Salon telewizyjny i czytelnia

• Program animacyjny Dostępny od lipca
• Atrakcje dzienne i wieczorne
• Specjalne zajęcia dla dzieci

• Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

•Potrzebujesz transportu? Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

• Newspapers sold
• Public telephones
• Postal service
• Lounge
• Internet access
• Bus stop 200 meters away

Restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni narodowej i kontynentalnej.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

Wyżywienie i pełne wyżywienie nie obejmuje napojów, z wyjątkiem All Inclusive.  

• W pełni wyposażona łazienka
• Balkon
• Telewizja satelitarna / kablowa
• Indywidualnie sterowana klimatyzacja
• Opcjonalnie sejf
• Łóżeczko dziecięce
• Meldowanie od: 12:00
• Wymeldowanie do: 10:30

• Parking dostępny w odległości 150 metrów od hotelu.
• Zapytaj o ceny w recepcji.

• Restauracja w formie bufetu
• Dostęp do Internetu
• Przystanek autobusowy oddalony o 200 metrów
•  Różne programy rozrywkowe
• Przechowywanie bagażu

• Restauracja w formie bufetu.
• Usługi: śniadanie, obiad i kolacja.
• Czas posiłków zależy od sezonu. Zazwyczaj: śniadanie (07:30 - 10:00), lunch (13:00 - 15:00) i kolacja (19:30 - 21:30).
• Bar i bar z przekąskami.

Oferty

15% discount Hotel Santa Monica - Costa Brava hotel offer

15% discount Hotel Santa Monica - Costa Brava hotel offer

Zarezerwuj i skorzystaj z okazji! 15% zniżki w hotelu Santa Monica w Calella. Skorzystaj z tej znakomitej oferty i zarezerwuj już teraz swoje przyszłe wakacje póki jeszcze są wolne miejsca! Daty mogą być ograniczone w zależności od dostępnoś...

BARDZIEJ
8.24/10
NAPISZ OPINIĘ

Opinie klientów

ISABEL ALABARCE LEDESMA

ISABEL ALABARCE LEDESMA

15/10/2019 16:01:26

Medplaya Santa Mónica

8.75/10

Habitaciones muy cómodas. La comida bastante buena pero poca variedad.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Alabarce, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por compartir su opinión con nosotros. Es un placer saber que disfrutaron de una agradable estancia y nos satisface leer que las habitaciones ofrecieron el confort deseado. Nos alegra que la comida fuera de su agrado y lamentamos si la variedad del buffet no cumplió plenamente con sus expectativas. Por supuesto tomamos nota de ello para revisar este aspecto y tomar las medidas oportunas. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

JANE BIRCHALL

JANE BIRCHALL

27/09/2019 20:04:33

Holiday

9.06/10

I have stayed at the santa Monica for number of years and will continue to do so as I am extremely satisfied with what I get for my money but I do think Laura could do with some good help for her entertainment team

Laura S. Loyalty & Community Manager: Dear Mrs. Birchall, Thank you for your confidence in MedPlaya Santa Monica and for sharing your views with us. We are very pleased to hear that you enjoyed your stay with us and there is nothing more rewarding than hearing that you will visit us again. We sincerely appreciate your feedback as it helps us to improve our services and of course we will forward your remark to the entertainment department. Thank you again for your confidence and we look forward to welcoming you again in the near future. Best regards, Laura S. Loyalty & Community Manager

Malcolm Gunn

Malcolm Gunn

26/09/2019 12:00:58

same good

8.13/10

as usual good holiday.shame the animation team reduced to 2 did there best.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Dear Mr. Gunn, Thank you for your confidence in MedPlaya Santa Monica and for taking the time to share your views with us. We are very pleased to hear that you enjoyed your holiday with us and we look forward to welcoming you again on your next visit to Calella. Best regards, Laura S. Loyalty & Community Manager  

Pilar Vera Bravo

Pilar Vera Bravo

11/09/2019 11:21:01

Sept-19

5.94/10

Lo mejor, el trato del personal del restaurante. Lo peor, la limpieza en baños comunes y en la habitación. La ubicación del hotel perfecta.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Vera, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella. Nos place saber que nuestra ubicación fue de su agrado y agradecemos enormemente su mención al personal del restaurante. Sentimos leer su descontento en relación a la limpieza y nos hubiera gustado conocerlo durante su estancia para poder mejorar este aspecto y ofrecerle una mayor satisfacción. Por supuesto transmitimos su comentario al departamento correspondiente para revisar y mejorar el servicio. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en cualquiera de nuestros hoteles MedPlaya. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

JORGE ISASI SANCHEZ

JORGE ISASI SANCHEZ

07/09/2019 14:45:29

Camas

8.13/10

El único fallo que vi las camas separadas

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimado Sr. Isasi, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica y por dedicar unos minutos en compartir su experiencia con nosotros. Nos complace recibir su valoración y comprobar que disfrutaron de una estancia satisfactoria. Lamentamos no haber cumplido con sus expectativas en relación a las camas, y nos gustaría informar que no disponemos de camas de matrimonio. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

Arantza

Arantza

02/09/2019 16:36:11

Estancia agradable

8.75/10

Estuvimos una semaa muy a gusto. La gente del hotel camareros y camareras sobretodo muy amables y cercanos. Cerca de la playa y la piscina bien.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Arantza, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por compartir su experiencia con nosotros. Es un enorme placer saber que disfrutaron de una agradable estancia y agradecemos especialmente su mención al personal y por supuesto transmitiremos sus amables palabras a todo el equipo. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

Xabier Raposo Arriola

Xabier Raposo Arriola

01/09/2019 18:11:34

Personal excelente, limpieza muy mejorable

7.50/10

Vacaciones ideales en Calella cerca de la playa. Atención del personal comedor excelente. La limpieza de la habitación escasa, mejorable.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimado Sr. Raposo, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por compartir su experiencia con nosotros. Nos satisface saber que han disfrutado de una agradable estancia y agradecemos especialmente su mención al personal y transmitiremos sus amables palabras al equipo del comedor. Lamentamos que la limpieza no haya cumplido con sus expectativas y nos hubiera gustado conocerlo durante su estancia para poder mejorar este aspecto y hacer su estancia más satisfactoria. Gracias por su confianza y deseamos poder darle nuevamente la bienvenida en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

Cecilia Reynoso Cammisa

Cecilia Reynoso Cammisa

28/08/2019 15:31:18

Hotel sencillo

5.94/10

Quiero agradecer a Laura, la guest relations por su atención, ha sido muy amable y simpática. La animación es muy escasa, las chicas que la hacen muy bien pero muy pocas actividades hay para los niños Personal de restauración algunos poco agradables, sobre todo el señor que controla el acceso al rte.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Reynoso, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por compartir su experiencia con nosotros. Agradecemos sus amables palabras y lamentamos saber que no hemos podido cumplir sus expectativas en ciertos aspectos. Apreciamos sus aportaciones ya que son esenciales para poder continuar con nuestro compromiso de mejora constante de nuestros servicios y serán transmitidas a los departamentos correspondientes. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

MONICA BERGUA CORTADA

MONICA BERGUA CORTADA

24/08/2019 16:12:41

Family holidays + child 3 years

9.69/10

We have spent our holidays in ‘Santa Monica’ with total comfort: big room with baby crib + double bed. Nice breakfast were you can find eggs, bacon, champignons, cereals, pastry, charcuterie etc. Well assorted free buffet at lunch and dinner time. Animation team all the day. Nice beach and charmfull village

Sue - Loyalty & Community Managers: Thank you for choosing the Hotel Santa Monica for your recent holiday in Calella.  Its great to read that you and your family enjoyed your stay and we very much hope we will see you again on future occasions Kind regardsSueLoyalty & Community Management Team, MedPlaya Hotels

CARMEN RODRIGUEZ FIJO

CARMEN RODRIGUEZ FIJO

21/08/2019 16:49:28

Comida

8.44/10

Hola. La estancia ha estado bien. La comida calidad precio también lo único que la comida estaba estaba muy sosa y eso que yo no como con mucha sal.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Rodriguez, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por dedicar unos minutos en compartir su experiencia con nosotros. Nos alegra saber que han disfrutado de una estancia satisfactoria y lamentamos que la comida no haya sido plenamente de su agrado.  Por supuesto tomamos nota de su comentario para transmitirlo al departamento correspondiente y seguir con nuestro compromiso de mejora constante de nuestros servicios. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

Twoja ogólna ocena tego obiektu

 • Rodziny ze starszymi dziećmi
 • Rodziny z małymi dziećmi
 • Pary w starszym wieku
 • Grupy przyjaciół
 • Osoby podróżujące samotnie
 • Pary w młodym wieku