Hotel Santa Monica
Tekst: Trasa:

Transfer z lotniska w Barcelonie:

Taxi

Postój taksówek znajduje się przy wyjściu z lotniska (parter na obu terminalach T1 i T2). Odległość wynosi 72 km, a koszt to około 114 euro. jednokierunkowa. Może być uzupełnienie bagażu, wakacji i nocnych usług.

Pociąg

Na lotnisku w Barcelonie znajduje się dworzec kolejowy przy Terminalu 2.
Jeśli lot dotrze do Terminalu 1, nie będzie można dojść do dworca kolejowego, ponieważ znajduje się on 4 km od hotelu. Musisz wziąć darmowy autobus, który łączy Terminal 1 z Terminalem 2. Podróż trwa około 10 minut.
Nie ma bezpośrednich pociągów z lotniska w Barcelonie do Calella. Musisz wziąć pociąg z lotniska do dworca Sants, a następnie pociągiem do Calella (RENFE Cercanías).

Autobus

Z firmy Sagalés, używane przez naszych klientów kursuje autobus z lotniska w Barcelonie do Calelli. Firma zatrzymuje się na obu terminalach (T1 i T2).

Samochodem

Z T1: kieruj się na północny zachód i trzymaj się prawej strony, aby kontynuować podróż w kierunku B-22. Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Kontynuuj w B-22 (wskazania Terminal lotniska T2 / C-31 / Barcelona / Tarragona). Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Wybierz zjazd 196AB w kierunku Barcelony / Rondas / Port. Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, aby kontynuować na wyjeździe 196B, kieruj się znakami na Port / Ronda Litoral B-10 i wjedź na B-10. Wybierz zjazd 27, aby dołączyć do C-31 w kierunku Badalona / Mataró / Montgat / N-II. Wjedź na C-32 i zjedź zjazdem 122 w kierunku Calella / Pineda de Mar / Santa Susanna.

Rodzaje pokoi

Double room santa monica hotel calella

Pokoje dwuosobowe

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wypo...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Telefon      Parkiet      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

 

Family room santa monica hotel calella

Pokój Rodzinny

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają poby...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Telefon      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje o wydokin standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

O Hotel Santa Monica

Cieszący się popularnością trzygwiazdkowy hotel Santa Monica położony jest w miejscowości Calella, zaledwie kilka kroków od jej centrum, gdzie za dnia możesz wybrać się na zakupy, a wieczorem spędzić czas na rozrywce.
Komfortowe pokoje z w pełni wyposażonymi łazienkami i z balkonami lub tarasami są klimatyzowane, a ponadto w każdym z nich znajduje się telewizor.
W okresie letnim wspaniałą rozrywkę zapewnia profesjonalny zespół animacyjny.
W hotelu Santa Monica znajduje się czynny codziennie bar, natomiast tutejsza restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i kolacje tematyczne w formie bufetu.
Calella ma połączenie kolejowe ze wspaniałym centrum Barcelony.
Serdecznie zapraszamy do hotelu Santa Monica!
Wszystkie nasze pokoje są odnowione. Mają nowoczesny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie naszych Gości.

Número de Registro en turismo: HB-1703 (Hotel Santa Monica***)

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

Normalny koszt naszego produktu All Inclusive Premium to 10 € za osobę za dzień, jeśli płatność jest dokonywana w hotelu.

All Inclusive Premium oznacza, że możesz korzystać z oferty napojów dostępnych w karcie baru. Nie jesteśmy w stanie wymienić, jakie marki są dostępne w poszczególnych hotelach, ale wiemy, że znajdziesz wśród nich napoje znanych na całym świecie producentów. All Inclusive Premium obejmuje także drinki, jak również piwo butelkowe, jeśli są zawarte w karcie baru.

All Inclusive Premium nie obejmuje natomiast posiłków i przekąsek, ponieważ są one już zawarte w dopłacie za All Inclusive.

 • Basen odkryty
 • Restauracja
 • Obsługa pokoi
 • Sale zebrań
 • Recepcja 24h
 • Kawiarnia
 • Internet
 • Bar
 • Salon
 • Wi-Fi
 • Bagażowy
 • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
 • Wynajem samochodów
 • Salon gier
 • Zwierzęta zabronione
 • All inclusive
 • Free wifi
 • Medkids ents high season

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

• Basen dla dorosłych i basen dla dzieci z dużym ogrodem.
• Usługi na basenie (leżaki, bar i inne)
• Ping Pong
• Bilard
• Salon telewizyjny i czytelnia

• Program animacyjny Dostępny od lipca
• Atrakcje dzienne i wieczorne
• Specjalne zajęcia dla dzieci

• Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

•Potrzebujesz transportu? Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

• Newspapers sold
• Public telephones
• Postal service
• Lounge
• Internet access
• Bus stop 200 meters away

Restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni narodowej i kontynentalnej.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

Wyżywienie i pełne wyżywienie nie obejmuje napojów, z wyjątkiem All Inclusive.  

• W pełni wyposażona łazienka
• Balkon
• Telewizja satelitarna / kablowa
• Indywidualnie sterowana klimatyzacja
• Opcjonalnie sejf
• Łóżeczko dziecięce
• Meldowanie od: 12:00
• Wymeldowanie do: 10:30

• Parking publiczny dostępny w odległości 150 metrów od hotelu.
• Zapytaj o ceny w recepcji.

• Restauracja w formie bufetu
• Dostęp do Internetu
• Przystanek autobusowy oddalony o 200 metrów
•  Różne programy rozrywkowe
• Przechowywanie bagażu

• Restauracja w formie bufetu.
• Usługi: śniadanie, obiad i kolacja.
• Czas posiłków zależy od sezonu. Zazwyczaj: śniadanie (07:30 - 10:00), lunch (13:00 - 15:00) i kolacja (19:30 - 21:30).
• Bar i bar z przekąskami.

8.26/10
NAPISZ OPINIĘ

Opinie klientów

Jordi LLuis SAINZ OSORIO

Jordi LLuis SAINZ OSORIO

21/06/2022 15:59:10

Cap de setmana de juny

8.13/10

Vam passar una nit amb esmorzar del dia següent. Tot molt bé: neteja, recepcionistes, confort, equipament de lhabitació... Vaig trobar a faltar lampolla de vi gratuïta que oferia la web si es feia la reserva on line pero també és veritat que no la vam demanar a recepció perquè no hi vaig pensar més. Tampoc vam utilitzar lanimació de lhotel. Recomanem portar ulleres de natació per la piscina si es va amb nens ja que van sortir amb els ulls vermells vermells. Lesmorzar tipus buffet era correcte.

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Benvolgut Jordi:Us agraïm els vostres comentaris sobre la seva recent estada amb nosaltres a l'Hotel Santa Mònica. Ens complau saber que van gaudir de la seva estada i lamentem que no recordessin proporcionar-li l'ampolla de vi, si us plau no dubti en recordar-ho a recepció a la seva propera reserva.Esperem poder donar-vos la benvinguda de nou en el futur.Salutacions cordials. 

RAQUEL CORCHERO NAVAS

RAQUEL CORCHERO NAVAS

31/05/2022 12:49:37

❤️

9.69/10

Todo genial

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimada Raquel: Gracias por puntuar nuestro hotel. Nos complace saber que disfrutó de la estancia y que cumplimos con sus expectativas. Esperamos poder recibirle de vuelta pronto. Un saludo cordial.

MIGUEL GOMEZ MARTINEZ

MIGUEL GOMEZ MARTINEZ

23/08/2021 15:57:50

Calidad precio bien, pero con algunos detalles...

6.56/10

Las instalaciones tienen que cuidar algunos aspectos, el comedor habría que organizarlo de otra manera ya que aunque trabajan espectacular no Dan a basto.

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimado Miguel: Le agradecemos sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Mónica. Nos complace saber que, en general, disfrutaron de su estancia y lamentamos que tuviera inconvenientes con algunos aspectos, como la organización del comedor. Esperamos poder darle la bienvenida de nuevo en el futuro. Saludos cordiales. 

MONTSE GONZÁLEZ LILLO

MONTSE GONZÁLEZ LILLO

27/07/2021 12:08:46

MUY BIEN

8.75/10

TODO PERFECTO, EL PERSONAL DE RECEPCIÓN MUY AMABLE.

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimada Montse: Gracias por tomarse unos momentos para dejarnos una reseña. Nos complace saber que han disfrutado de su estancia al máximo y que el personal de recepción le proporcionó un buen trato. Esperamos poder recibirle de vuelta en el futuro. Un saludo cordial

VIRGINIA ALGOBIA ESTEBAN

VIRGINIA ALGOBIA ESTEBAN

25/07/2021 20:23:24

Volveré

8.44/10

Un lugar donde hay que repetir

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimada Virginia: Le agradecemos que nos haya proporcionado una puntuación tan positiva. Nos encanta saber que ha disfrutado de la estancia y volverán en el futuro. Un saludo cordial.

Monica Jimenez Tallon

Monica Jimenez Tallon

20/07/2021 23:51:41

Reserva Julio

7.19/10

Poca variedad en el Buffett. Personal muy agradable y atento Y no hubo animación el domingo por la mañana.

Rebeca, Loyalty and Community Manager: Estimada Monica: Gracias por dedicar unos minutos en compartir su experiencia en relación a su estancia en MedPlaya Santa Monica. Nos alegra que disfrutara de un buen trato por parte de nuestro personal y que en general haya disfrutado de la estancia. Lamentamos no haber cumplido plenamente con sus expectativas y agradecemos sus comentarios ya que son esenciales para seguir mejorando nuestros servicios. Por supuesto tramitaremos su observación en relación a la variedad de la comida y sobre la animación a los departamentos correspondientes para analizar cada aspecto y mejorar el servicio. Gracias por su confianza y deseamos poder darle nuevamente la bienvenida en cualquiera de nuestros hoteles MedPlaya. Saludos,

MARTINE MARIN

MARTINE MARIN

19/07/2021 13:36:08

parfait

10/10

un sejour toujours aussi agreable

Rebeca, Loyalty and Community Manager: Monsieur Martine: Nous apprécions vos commentaires sur votre récent séjour avec nous à l'Hôtel Santa Mónica. Nous sommes heureux d'apprendre que vous avez apprécié votre séjour. Nous sommes impatients de vous accueillir à nouveau dans le futur. Cordialement,

Carlos Hernandez

Carlos Hernandez

13/07/2021 11:09:41

Fin de semana en familia

10/10

Fui con mi familia sin mayores expectativas por lo económico del precio que habíamos reservado para pensión completa, pero todo fue muy superior. La habitación limpia y reformada, las piscinas limpias y agradables, el personal dispuesto y atento a todo requerimiento, dos ascensores amplios, un comedor ordenado y con las medidas sanitarias adecuadas... la verdad que el fin de semana estuvo estupendo, el hotel fue una gran sorpresa y sin duda repetimos.

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimado Carlos: Gracias por sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Monica. Nos complace saber que disfrutaron de su estancia y que nuestro establecimiento cumplió con sus expectativas. Nos alegra saber que volveran a visitarnos. Saludos cordiales

GABRIEL GINER MUÑOZ

GABRIEL GINER MUÑOZ

09/07/2021 15:16:14

Gran decisión

9.38/10

Íbamos en régimen de todo incluido. Y fue una gran decisión. Muy cómodos y muy satisfechos en el hotel. No conocía vuestra compañía,pero para futuros viajes os tendremos muy en cuenta. Como ahora con el tema del virus y las fechas,no había mucha gente hospedada....pero nosotros estuvimos de lujo!!! Muchas gracias.

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimado Gabriel: Nos complace recibir una reseña tan positiva y saber que disfrutó de su estancia plenamente.  Estaremos encantados de recibirles de vuelta en cualquiera de nuestros hoteles. Un saludo cordial  

ISABEL ALABARCE LEDESMA

ISABEL ALABARCE LEDESMA

15/10/2019 16:01:26

Medplaya Santa Mónica

8.75/10

Habitaciones muy cómodas. La comida bastante buena pero poca variedad.

Laura S. Loyalty & Community Manager: Estimada Sra. Alabarce, Muchas gracias por elegir MedPlaya Santa Monica para su estancia en Calella y por compartir su opinión con nosotros. Es un placer saber que disfrutaron de una agradable estancia y nos satisface leer que las habitaciones ofrecieron el confort deseado. Nos alegra que la comida fuera de su agrado y lamentamos si la variedad del buffet no cumplió plenamente con sus expectativas. Por supuesto tomamos nota de ello para revisar este aspecto y tomar las medidas oportunas. Gracias por su confianza y deseamos poder atenderle de nuevo en su próxima visita a Calella. Saludos, Laura S. Loyalty & Community Manager

Twoja ogólna ocena tego obiektu

 • Rodziny ze starszymi dziećmi
 • Rodziny z małymi dziećmi
 • Pary w starszym wieku
 • Grupy przyjaciół
 • Osoby podróżujące samotnie
 • Pary w młodym wieku