Hotel Santa Monica
Tekst: Trasa:

Transfer z lotniska w Barcelonie:

Taxi

Postój taksówek znajduje się przy wyjściu z lotniska (parter na obu terminalach T1 i T2). Odległość wynosi 72 km, a koszt to około 114 euro. jednokierunkowa. Może być uzupełnienie bagażu, wakacji i nocnych usług.

Pociąg

Na lotnisku w Barcelonie znajduje się dworzec kolejowy przy Terminalu 2.
Jeśli lot dotrze do Terminalu 1, nie będzie można dojść do dworca kolejowego, ponieważ znajduje się on 4 km od hotelu. Musisz wziąć darmowy autobus, który łączy Terminal 1 z Terminalem 2. Podróż trwa około 10 minut.
Nie ma bezpośrednich pociągów z lotniska w Barcelonie do Calella. Musisz wziąć pociąg z lotniska do dworca Sants, a następnie pociągiem do Calella (RENFE Cercanías).

Autobus

Z firmy Sagalés, używane przez naszych klientów kursuje autobus z lotniska w Barcelonie do Calelli. Firma zatrzymuje się na obu terminalach (T1 i T2).

Samochodem

Z T1: kieruj się na północny zachód i trzymaj się prawej strony, aby kontynuować podróż w kierunku B-22. Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Kontynuuj w B-22 (wskazania Terminal lotniska T2 / C-31 / Barcelona / Tarragona). Zjedź na C-31 w kierunku Barcelony / Lleida / Girona. Wybierz zjazd 196AB w kierunku Barcelony / Rondas / Port. Na rozwidleniu trzymaj się prawej strony, aby kontynuować na wyjeździe 196B, kieruj się znakami na Port / Ronda Litoral B-10 i wjedź na B-10. Wybierz zjazd 27, aby dołączyć do C-31 w kierunku Badalona / Mataró / Montgat / N-II. Wjedź na C-32 i zjedź zjazdem 122 w kierunku Calella / Pineda de Mar / Santa Susanna.

Rodzaje pokoi

Double room santa monica hotel calella

Pokoje dwuosobowe

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wypo...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Telefon      Parkiet      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje dwuosobowe są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

 

Pokoje o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na morze są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje o wydokin standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne. Każdy pokój jest z balko...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje dwuosobowe z widokiem na basen są urządzone w stylu nowoczesnym, a ich jasny wystrój i podłoga imitująca parkiet sprawiają, że są bardzo przytulne.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie składa się z dwóch jednoosobowych łóżek i jednoosobowej sofy z funkcją spania dla trzeciej osoby, a także obejmuje biurko, miejsce na walizkę, lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokój Rodzinny

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają poby...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Telefon      Biurko      Bidet      Telewizor z płaskim ekranem      Usługa budzenia   

Nasze pokoje rodzinne mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na basen mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem lub tarasem i z łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

Pokoje rodzinne o wysokim standardzie z widokiem na morze

 Wifi    Klimatyzacja    Balkon/Taras   Bardziej

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łó...

Zawiera:

  Wifi      Klimatyzacja      Balkon/Taras      W pełni wyposażona łazienka       Lodówka      TV satelitarna       Ogrzewanie      Sejf      Suszarka do włosów      Zestaw powitalny       Parkiet      Telewizor z płaskim ekranem      Bielizna      Widok morza      Widok na basen   

Nasze pokoje rodzinne z widokiem na morze mają nowoczesny i przytulny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o komforcie całej rodziny. Dwa łóżka jednoosobowe i dwa dodatkowe łóżka umożliwiają pobyt 4 osób.

Każdy pokój jest z balkonem i łazienką. Wyposażenie obejmuje lodówkę, telewizor LED i bezpłatne wi-fi, ogrzewanie i klimatyzację oraz opcjonalnie sejf.

O Hotel Santa Monica

Cieszący się popularnością czterogwiazdkowy hotel Santa Monica położony jest w miejscowości Calella, zaledwie kilka kroków od jej centrum, gdzie za dnia możesz wybrać się na zakupy, a wieczorem spędzić czas na rozrywce.
Komfortowe pokoje z w pełni wyposażonymi łazienkami i z balkonami lub tarasami są klimatyzowane, a ponadto w każdym z nich znajduje się telewizor.
W okresie letnim wspaniałą rozrywkę zapewnia profesjonalny zespół animacyjny.
W hotelu Santa Monica znajduje się czynny codziennie bar, natomiast tutejsza restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i kolacje tematyczne w formie bufetu.
Calella ma połączenie kolejowe ze wspaniałym centrum Barcelony.
Serdecznie zapraszamy do hotelu Santa Monica!
Wszystkie nasze pokoje są odnowione. Mają nowoczesny wystrój i zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie naszych Gości.

Número de Registro en turismo: HB-1703 (Hotel Santa Monica***)

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

We are sorry to inform you that we do not have a parking.

We have a baggage room to store your luggage.

We are sorry to inform you that we do not provide pool/beach towels.

Please,  check the hotel cancellation policy before making any changes to your booking

Direct Reservations: confirmed on our Website www.medplaya.com, with the Hotel Reception or with our Call Centre:

Do you need to modify a direct reservation with MedPlaya? Please contact our Call Centre *

Modifications will always be subject to the cancellation policy detailed in your reservation confirmation, accommodation availability and possible rate changes at the time of request.

Cancellation of a reservation may incur cancellation fees. Need more information? Contact us.

 

Reservations confirmed with other reservations channels or travel agencies:

Do you have a reservation through another reservation channel or agency?

We cannot modify or cancel these reservations, please contact the agency directly.

•  Check-in: from - 13.00 hrs

Early check in: Please contact reception*

•  Check-out time: 10.30 hrs

Late check out: Please contact reception*

 

*Requests are subject to availability and may incur additional charges.

Please contact Customer service MedPlaya, Phone nº +34 937 691 519 or email santamonica@medplaya.com

Our reception is open 24 hrs. If you know that you will be arriving late, please let us know in advance "Customer Service MedPlaya", Phone nº +34 937 691 519 or email santamonica@medplaya.com

 

 

Modifications will be subject to availability and will incur additional charges which must be paid direct to the hotel.

Please request this in advance Customer service MedPlaya, Phone nº +34 937 691 519 or email santamonica@medplaya.com

Please, let us know in advance "Customer service MedPlaya" Phone nº. +34 937 691 519 or email santamonica@medplaya.com

Special requests cannot be guaranteed, the hotel will do the very best to accomodate your requests. These requests are subject to availability and may incur additional charges.

 

 

Free of charge and subject to availabity

Please request this in advance, Customer service MedPlaya ,Phone nº +34 937 691 519  or email santamonica@medplaya.com

Drinks are not included on your Half Board or Full Board reservations

If you have booked All Inclusive a selection of drinks are included in the restaurant.

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:

- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)

- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks

- Enhanced selection of snacks

- Ice-creams.

- Priority Seating in the Restaurant

- Early Checkin on arrival (subject to availability)

- Fruit on arrival day

- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment

- Mini bar (soft drinks and beers)

- Premium Bathroom Amenities

- Dressing gown and Slippers

- Safety Deposit box

- Welcome bottle of Cava

*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

If you have a special diet, food allergy or intolerance, please let us know during the reservation and specially at the restaurant where our staff will be happy to assist you.

Please contact us, Customer service MedPlaya, Phone nº +34 937 691 519 or email santamonica@medplaya.com

• Great entertainment programme for both adults and children

• MedKids Entertainment Programme High Season; outdoor and indoor children activities for children from 4 to 12 years old.

Visit MedPlaya Family

It is completely free to be a member and means you will enjoy extra benefits and services when you book with us, or stay with us.

Create an AMIGO CARD ACCOUNT with us and enjoy the benefits!

 • Basen odkryty
 • Restauracja
 • Obsługa pokoi
 • Sale zebrań
 • Recepcja 24h
 • Kawiarnia
 • Internet
 • Bar
 • Salon
 • Wi-Fi
 • Bagażowy
 • Wycieczki organizowane (dodatkowo płatne)
 • Wynajem samochodów
 • Salon gier
 • Zwierzęta zabronione
 • All inclusive
 • Free wifi
 • Medkids ents high season

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

• Basen dla dorosłych i basen dla dzieci z dużym ogrodem.
• Usługi na basenie (leżaki, bar i inne)
• Ping Pong
• Bilard
• Salon telewizyjny i czytelnia

• Program animacyjny Dostępny od lipca
• Atrakcje dzienne i wieczorne
• Specjalne zajęcia dla dzieci

• Medkids dla dzieci od 4 do 12 lat, sezonie

• Zwierzęta nie są dozwolone, z wyjątkiem psów przewodników.

•Potrzebujesz transportu? Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje i ceny

• Newspapers sold
• Public telephones
• Postal service
• Lounge
• Internet access
• Bus stop 200 meters away

Restauracja w formie bufetu oferuje szeroki wybór dań kuchni narodowej i kontynentalnej.

Nie oferujemy usługi piknikowej.

Wyżywienie i pełne wyżywienie nie obejmuje napojów, z wyjątkiem All Inclusive.  

Our New ALL INCLUSIVE PREMIUM Rate is now available at MedPlaya- All-Inclusive hotels for new reservations with stays from 1st May 2023 INCLUDES*:
- Extended All Inclusive Service from 08:00 – 01:00hrs (including restaurant service times)
- Selection of branded wines, beers and alcoholic drinks
- Enhanced selection of snacks
- Ice-creams.
- Priority Seating in the Restaurant
- Early Checkin on arrival (subject to availability)
- Fruit on arrival day
- Coffee/Tea Making Facilities with daily replenishment
- Mini bar (soft drinks and beers)
- Premium Bathroom Amenities
- Dressing gown and Slippers
- Safety Deposit box
- Welcome bottle of Cava
*Note: Applicable on New All Inclusive Premium Reservations confirmed from 4th March 2023

• W pełni wyposażona łazienka
• Balkon
• Telewizja satelitarna / kablowa
• Indywidualnie sterowana klimatyzacja
• Opcjonalnie sejf
• Łóżeczko dziecięce
• Meldowanie od: 12:00
• Wymeldowanie do: 10:30

• Parking publiczny dostępny w odległości 150 metrów od hotelu.
• Zapytaj o ceny w recepcji.

• Restauracja w formie bufetu
• Dostęp do Internetu
• Przystanek autobusowy oddalony o 200 metrów
•  Różne programy rozrywkowe
• Przechowywanie bagażu

• Restauracja w formie bufetu.
• Usługi: śniadanie, obiad i kolacja.
• Czas posiłków zależy od sezonu. Zazwyczaj: śniadanie (07:30 - 10:00), lunch (13:00 - 15:00) i kolacja (19:30 - 21:30).
• Bar i bar z przekąskami.

Twoja ogólna ocena tego obiektu

 • Rodziny ze starszymi dziećmi
 • Rodziny z małymi dziećmi
 • Pary w starszym wieku
 • Grupy przyjaciół
 • Osoby podróżujące samotnie
 • Pary w młodym wieku
8.31/10

Opinie klientów

Darren Littlewood

Darren Littlewood

10/10/2022 11:21:21

Nice little hotel

8.13/10

Stayed at many different hotels in the cost brava area and this one remains my favourite ????????

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Dear Darren, Thank you for taking the time to review your stay with us. I am very pleased to hear that you have a pleasant stay and that our hotel is your favourite in the area. Looking forward to seeing you again soon. Kind regards

Joni Köykkä

Joni Köykkä

08/10/2022 14:37:28

IM BARCELONA 2022

7.50/10

Very good location for IM Barcelona. Breakfast on race morning was arranged. Goid food service. We had breakfast dinner combo.

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Dear Joni, Thank you for your review and for choosing our hotel. I’m happy that you enjoyed your stay and that our hotel was convenient for you to assit the IM Barcelona. I’m looking forward to having you again as a guest in our hotel. Kind regards

JOSEFA COTES PEREZ

JOSEFA COTES PEREZ

29/09/2022 18:50:11

Perfecto

9.38/10

Todo estaba bien, aunque me parece que han bajado un poco la calidad en el comedor. Volveremos

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Estimada Josefa: Le agradecemos que se haya tomado un momento en dejarnos una reseña sobre su reciente estancia con nosotros. Nos complace escuchar que son clientes asiduos y que, una vez más, han disfrutado de sus vacaciones en nuestro hotel. Lamentamos que el buffet le haya decepcionado respecto a otros años y lo tendremos en cuenta para evaluar este servicio de cara a la siguiente temporada.  Esperamos recibirle de nuevo pronto. Un saludo cordial

jose arellano martinez

jose arellano martinez

28/09/2022 13:07:41

Hotel agradable

8.44/10

Hotel bien situado cerca de una zona de aparcamiento zona piscina habitacion justo para lo que necesitamos recomendaria pintura y actualizacion baño almohada blanda pero recepcion me consiguio otras personal del hotel amable y agradecer a victoria su acoguida nos dio explicaciones el desayuno bien pero los dos dias igual pero abundante y variado comidas abundantes y variadas en general bien

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Estimado José: Le agradecemos sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Mónica. Nos complace saber que disfrutaron de su estancia, de la ubicación del hotel y el trato de nuestro personal. Agradecemos mucho sus aportaciones para mejorar nuestros servicios y por supuesto serán trasladadas a los departamentos correspondientes. Deseamos poder darle la bienvenida muy pronto en cualquiera de nuestros hoteles MedPlaya. Saludos cordiales. 

SYLVIE CAMBON

SYLVIE CAMBON

26/09/2022 15:41:05

Bon séjour

7.50/10

Un personnel agréable et à lécoute. Une chambre spacieuse au dernier étage avec une vue sympa. Un petit déjeuner copieux et plutôt agrèable.

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Madame Sylvie: Merci pour vos commentaires concernant votre récent séjour avec nous à l'hôtel Santa Monica. Nous sommes ravis de savoir que vous avez apprécié votre séjour et que notre établissement a répondu à vos attentes. Surtout quand il mentionne sa chambre, la vue et notre petit-déjeuner. Cordialement

Francisco Javier Borrachero Crespo

Francisco Javier Borrachero Crespo

23/09/2022 16:36:22

BUEN HOTEL A BUEN PRECIO

8.75/10

Hotel muy bien situado. a 5 minutos andando de restaurantes, zona comercial o playa. Cómodo para entrar y salir de Calella. Muchos restaurantes y bares para comer y cenar alrededor. El hotel es tranquilo y las habitaciones son amplias. Cama cómoda. El personal muy amable, sobre todo el del bar. Muy recomendable por su calidad precio.

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimado Francisco Javier: Gracias por sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Mónica. Nos complace saber que disfrutaron de su estancia y que nuestro establecimiento cumplió con sus expectativas en relación calidad-precio. Es genial que disfrutara tanto de la zona y, sobre todo, nos alegra que mencione la amabilidad de nuestro personal. Saludos cordiales.

Maciej Czaplicki

Maciej Czaplicki

23/09/2022 11:23:34

Polecam

9.69/10

Miła obsługa, bliskie położenie w stosunku do centrum i plaży, smakowite i zróżnicowane dania, czyste i przestronne pokoje. Polecam

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Dear Maciej, Thank you for giving us a perfect rating and for recommending our hotel to other travelers. I’m sure our entire hotel staff enjoyed catering to your needs as much as you enjoyed your stay. We look forward to welcoming you back to any of our hotels in the near future. Kind regards  

NATHALIE BISCHOFF

NATHALIE BISCHOFF

22/09/2022 11:05:16

Bellisimo

8.13/10

Holà Sénior, Seniorita muchos Gracias pour votre accueil et sympathie hôtel magnifico ????????❤️❤️

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimada Nathaie: Gracias por sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el hotel Santa Mónica. Es genial saber que disfrutaron de su estancia.   Esperamos recibirle de vuelta en el futuro. Gracias y saludos. 

paula divison moreno

paula divison moreno

21/09/2022 16:16:08

Relación calidaprecio super bien

9.38/10

Las habitaciones són muy bonitas, las camas cómodas y excepto los balcones que dan atrás, los demás son estupendos. Todo está super limpio y el personal es muy agradable. La comida la verdad que a días bastante bien y otros no tanto, pero hay variedad y para el precio no está nada mal. Si tuviera que resumirlo doy un 8,5 , ya que por el precio tan barato me sorprendió las condiciones. Repetiré!

Rebeca, Loyalty & Community Manager: Estimada Paula: Gracias por sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Mónica. Nos complace saber que disfrutaron de su estancia y que nuestro establecimiento cumplió con sus expectativas en relación calidad precio. No hay nada más gratificante que saber que volverán a visitarnos. Saludos cordiales.

Maria José Guerrero Guerrero

Maria José Guerrero Guerrero

18/09/2022 11:48:04

Mejoraría comida

6.88/10

Estado bastante bien habitación confortable y limpia. Habitación buena la comida a mejorar bien hecha en lo que cabe pero mejorable

Rebeca, Loyalty Manager, MedPlaya Hotels: Estimada Maria José: Le agradecemos sus comentarios sobre su reciente estancia con nosotros en el Hotel Santa Mónica. Nos complace saber que disfrutaron de su estancia y de su habitación. En especial que mencione la limpieza. Lamentamos que la comida no cumpliera del todo con sus expectativas. Esperamos poder darle la bienvenida de nuevo en el futuro. Saludos cordiales.